Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IrfanView 3.95PL. Odtwarzanie filmików.

13 Lut 2005 18:41 4688 9
  • Poziom 12  
    czesc!zainstalowałem sobie tą przeglądarkę i chciałbym, aby podczas 'prezentacji' zostaly prócz zdjęć odtwarzane także filmiki. Podczas próby odtwarzania wyskakuje: brak dekompresora vids:mjpg. Szukłąem po niecie,ściągnąłem coś o podobnej nazwie i nic. Możecie coś polecić? A może jakiś inny dobry program do 'prezentacji' zdjęć i filmików jest godny polecenia?pozdrawiam!
  • Poziom 24  
    Na stronie producenta programu są wszelkie dodatki do niego łącznie z dodatkami do odtwarzania filmików,po ich wgraniu filmiki chodzą bez problemu,do typowych formatów plików kodeki zazwyczaj są już w standardowej instalce.Sam używam tej przeglądarki i nie mam z nią kłopotów.A jaki format pliku chcesz odtworzyć za jego pomocą??

Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    są to pliki avi mpg i mov i 3gp i dziwne ze nie chca chodzic
  • Poziom 18  
    ALe najpierw musisz zainstalowac odpowiednie nakladki na Irfan'a bo bez tego nic nie pojdzie
  • Poziom 12  
    zainstalowalem pluginy (4.47MB) i nic,a czy sa jakies wersje okrojone Irfana?

Dodano po 10 [minuty]:

wlasnie zauwazylem ze jest w program files program do odtwarzania filmow-tutaj 'dzialaja' filmiki (IV_Player.exe), czy to oznacza ze w 'prezentacyjnym wyswietlaniu' nie beda dzialaly?chyba powinny skoro jest opcja 'wrzucenia' takich plikow(avi itp).
  • Poziom 12  
    oczywiscie ten programik do odtwarzania jets w folderze IrfanView. A czy filmiki odtwarzane sa w oknie standardowym IrfanView czy tez jako osobny exe, ktory sie pojawia po instalacji w program files/irfan/plugin/IV_player?
  • Poziom 12  
    no to chyb amusze sobie odpuscic irfan, szkoda ze nikt nie wie jak to naprawic,pozdrawiam all!!
  • Moderator Samochody
  • Poziom 12  
    cos mi nie bardzo chce to chodzic, ale mysle ze to moze byc potrzeba formatu,bo kilka innych programow tez mi zle hulaja...po formacie sprawdze i jesli cos nei tak to sie odezwe...pozdrosy i dzieki!!!