Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WindowsLiveMail - Odbieranie - ok, wysyłnie-błąd (konfiguracja z pocztą ONET)

30 Sty 2013 10:56 6747 5
  • Poziom 8  
    Hej:)
    zmieniliśmy w biurze komputery na starym dział Microsoft Outlook, natomiast teraz mamy Windows Live Mail...
    niby wszystko ok, poczta miła dla oka ale ni piernika nie mogę jaj rozgryźć... :|
    tzn. poczta przychodząca jest ok... ALE nie mogę wysłać żadnego maila... :|

wyskakuje mi cały czas jakiś błąd...
    całość skonfigurowałam z poczta onet, dane w załączniku...
    a i tak wyskakuje mi błąd:

Cytat:
    Nie można wysłać wiadomości. Ustawienie dla serwera poczty wychodzącej [SMTP] może wymagać konfiguracji. Aby znaleźć ustawienia serwera dla „xxx@gmail.com”, skontaktuj się z dostawcą usługi e-mail.

Temat 'zaproszenie'
    Błąd serwera: 554
    Odpowiedź serwera: 554 5.7.1 <xxx@gmail.com>: Relay access denied
    Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl'
    Identyfikator błędu w programie Poczta usługi Windows Live: 0x800CCC79
    Protokół: SMTP
    Port: 587
    Zabezpieczenie (SSL): Nie

będę wdzięczna za pomoc bo ja się poddaję a funkcjonować na bezpośredniej poczcie onet.pl to zgroza... :|
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 8  
    hmmmm... wiec tak w
    - 'ogólne' - jest tylko nazwa (moja) WindowsLiveMail - Odbieranie - ok, wysyłnie-błąd (konfiguracja z pocztą ONET) WindowsLiveMail - Odbieranie - ok, wysyłnie-błąd (konfiguracja z pocztą ONET)
  • Poziom 8  
    Nie, to nie to. :cry:
    Zmieniłam nazwę użytkownika i cały czas to samo...
  • Poziom 13  
    Witaj,
    jeśli jeszcze aktualne, spróbuj wymazac na żółto zaznaczone fragmenty i na nowo wystartować program pocztowy. Miałem identyczny problem i po wielu próbach ta procedura pomogła! Będę wdzięczny, za zwrotne info. Pzdr.