Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MFD2 dx - brak wyświetlania tytułów, sparowanie urządzenia z telefonem.

30 Sty 2013 11:38 2445 2
  • Poziom 12  
    Mam w golfie radio z nawigacją mfd2 dx, tą wersje na płyty CD. Dodatkowo mam zmieniarkę na 6 CD, taką oto, w tym samym miejscu montowaną:
    MFD2 dx - brak wyświetlania tytułów, sparowanie urządzenia z telefonem.

Wszystko niby gra jak powinno, ale jedna rzecz mnie denerwuje. Mianowicie odtwarza tylko płyty nagrane jako audio, ale nie to jest problemem, lecz to, że nie wyświetla w ogóle tytułów utworów nawet z oryginalnych płyt. Wyświetla tylko "Track 01", "Tracj 02", etc.

Czy to jest normalne zachowanie tego sprzętu,czy może można ustawić aby tytuły były wyświetlane?

I jeszcze jedno pytanie dotyczące tego urządzenia. Chodzi o to, że posiada ono przycisk"tele" a na kierownicy mam przyciski do odbioru i zakończenia połączenia. Gdy wciskam ów przycisk "tele" to wyświetla sie komunikat, że brak podłączonego telefonu. Próbowałem sparować kilka telefonów przez bluetooth, ale za nic nie mogę się połączyć. Czy potrzebuje dodatkowy moduł BT, czy jest jakiś sposób na rozwiązanie problemu?
  • Poziom 31  
    Taki urok CD , które nie mają obsługi CD textu. Co do telegonu, to pewnie nie masz zainstalowanego bluetootha wiec co chcesz zparowac ?
    Podłacz interface i zobacz czy co masz w aucie robiąc autoscan sterowników.
  • Poziom 12  
    ok, wezmę sie za to jak zdobędę kabel. Czyli rozumiem, że nie ma możliwości wyświetlania tytułów. Trudno, dziękuje za odpowiedź.