Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie.

arenciusz 30 Sty 2013 12:17 2688 6
  • #1 30 Sty 2013 12:17
    arenciusz
    Poziom 9  

Problem jest taki pralka pierze nagle po paru minutach zatrzymuje sie i czas na wyświetlaczu wzrasta ponownie.Na krótszych programach nie zauważyłam tej usterki.Zrobiłam test na zasadzie włączenia dwóch przycisków z lewej strony i programatora na pierwszy program.Na 20 programie pokazuje mi E52. A przy testowaniu grzałki temp wzrasta do około 50 stopni po czym wyskakuje błąd E61.Mam podejrzenia co do grzałki . Ponieważ już kiedyś miałem ten problem i niby mechanik wymienił pompę wody pralka działała pół roku teraz to samo. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie.

0 6
  • #3 12 Lut 2013 15:14
    arenciusz
    Poziom 9  

suszenie suszarka pomogło na koło 8 pran DZIŚ ZNOWU SIĘ ZATRZYMAŁA PRZED PŁUKANIEM. Moze jakiś pomysł?

0
  • #4 22 Lut 2013 16:09
    arenciusz
    Poziom 9  

Zdjąłem przewód masy z grzałki i silnika i pralka ciągle się zatrzymuje wypiąłem grzałkę która wygląda ok zamontowałem pralka nadal staje . Sprawdziłem szczotki jedna może trochę zużyta bardziej od drugiej ale nie na tyle zęby szkodziła. Więc wypiąłem moduł sterujący troche jakby przypalony co wy na to ? . Tak to wszystko wygląda.
    AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie. AEG ÖKO-LAVAMAT EXCLUSIV 74769 zatrzymuje sie.
    Ps: człowiek nakombinuje się żeby trochę zaoszczędzić i dupa blada ...

0
  • #5 23 Lut 2013 15:03
    arenciusz
    Poziom 9  

Poprawiono każdy punk lutowania na płytce modułu sterującego (żeby wyeliminować zimne luty), oczyszczono płytkę. Po tych zabiegach pralka zaczęła działać narazie dwa prania - pełny cykl. Zobaczymy jak długo.

0
  • #6 10 Cze 2015 18:00
    arenciusz
    Poziom 9  

pralka działa ciągle bezproblemowo ........

0
  • #7 10 Cze 2015 19:15
    skryn
    Admin grupy AGD

arenciusz napisał:
    Poprawiono każdy punk lutowania na płytce modułu sterującego (żeby wyeliminować zimne luty), oczyszczono płytkę. Po tych zabiegach pralka zaczęła działać narazie dwa prania - pełny cykl. Zobaczymy jak długo.

arenciusz napisał:
    pralka działa ciągle bezproblemowo ........

W newralgicznym punkcie kontroli podzespołów, po lutowaniu dogłębnym, pralka nie ma prawa odmówić posłuszeństwa.
    Chwała Ci za tego posta.
    A niech reszta się domyśla, gdzie i po co lutować.

0