Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Części do Candy SMART CY1 084 - moduł, klapa, programtor, fartuch itd

Liluh 30 Sty 2013 14:16 2250 8
    Liluh
    Poziom 7  
    Witam,

Sprzedam części do pralki Candy Smart CY1 084.

W tym: Łożyska (nowe), moduł, programator, fartuch, koło pasowe, pasek, silnik, itd. Więcej info na maila albo telefonicznie. Jeśli interesuje Cię konkretna część zapytaj czy ją mam, zrobię zdjęcie i prześlę.

tel. 691-539-215

[Sprzedam] Części do Candy SMART CY1 084 - moduł, klapa, programtor, fartuch itd
    kajamark
    Poziom 12  
    Proszę o zdjęcia klapy
    Liluh
    Poziom 7  
    Proszę bardzo.

artechserwis
    Poziom 8  
    Witam,
    czy moduł jest sprawny w 100% ? i jaka cena ?
    Liluh
    Poziom 7  
    Tak, moduł jest w pełni sprawny. Proponuję cenę 250zł + wysyłka (taki jak ten oryginał - nowy, kosztuje 550zl), więc myślę, że rozsądnie. Przy tego typu droższych częściach, które wymagają przetestowania - daję tydzień gwarancji rozruchowej na sprawdzenie działania. Mogę też wystawić przez allegro dla pewności transakcji.
    artechserwis
    Poziom 8  
    bardzo proszę jeszcze podać dokładny numer pralki - 16 cyfr z tabliczki znamionowej.
    Liluh
    Poziom 7  
    Służę uprzejmie:

3100096805502174
    artechserwis
    Poziom 8  
    dziękuję, ale niestety numery się nie pokrywają, moduł może nie działać tak jak powinien ;/
    Liluh
    Poziom 7  
    Nadal aktualne, chociaż części już znacznie mniej, bo się rozeszły, ale próbować można. :)