Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Podzespoły PC, zasilacz, procesor, płyta główna, dysk, RAM, itp

Powerjet 31 Sty 2013 01:07 1281 3
  • #1 31 Sty 2013 01:07
    Powerjet
    Poziom 9  

Sprzedam lub zamienię na nie najgorszą kartę graficzną low-profil PCI-E z wyjściem DVI.
    Ceny do uzgodnienia, sprzęt używany

1. Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz 1M/800 (s. 478) + 6 msc. gwarancji --- 30 zł

2. Dysk twardy Western Digital 80 GB SATA (mogą być małe bad sektory, nie mam teraz jak sprawdzić dysku) --- 45 zł

3. Płyta główna ASRock P4i65GV + nowa chińska karta dźwiękowa 7.1 USB (na płycie gł. nie działa jeden kanał dźwięku, dlatego dodaję kartę zewnętrzną - zewnętrzna na moje ucho działa lepiej niż zintegrowana) --- 60 zł

4. Solidne chłodzenie procesora (s. 478), takie jak tutaj, z tym, że wentylator jest Intela (cichszy niż ten ze zdjęcia). Bardzo solidne metalowe (a nie plastikowe jak standardowo) mocowanie. U mnie dawał radę z Pentium 4 --- 12 zł

[Sprzedam] Podzespoły PC, zasilacz, procesor, płyta główna, dysk, RAM, itp

5. Napęd CD-ROM (bez nagrywarki) --- 10 zł

6. Zasilacz ATX DELTA 300W
    P4, P1, SATA, 4 x Molex, Molex mini --- 17 zł

Dobry zasilacz, nie ma go na tzw. "czarnej liście" zasilacz, posiada zabezpieczenie antyprzepięciowe i przeciwprzegrzaniowe. Duży, cichy i wydajny wentylator (12 cm)

7. 2 pamięci RAM 512 Mb DDR 266 333 MHz w radiatorach (REVOLTEC, COOLTEK) --- 9 zł/szt.

8. Stara, blaszana obudowa ATX.
    W środku miejsce na:
    3 napędy/nagrywarki,
    2 stacje dyskietek,
    6 dysków twardych

Z tyłu 7 tzw. "śledzi" na karty rozszerzeń i miejsce na dodatkowy wentylator. Ogólnie to trochę pofatygowana - obicia, otarcia, wgniecenia i rysy. Posiada przyciski "power" i "restart" oraz kable do płyty głównej. Brak dwóch przednich portów USB i mini jack. Oddam gratis jeśli ktoś zakupi minimum 2 przedmioty, lub chce wymienić się na kartę graficzną.

9. Karta graficzna Radeon 9250 AGP 128 MB USZKODZONA (oderwany jeden moduł RAM)
    Oddam gratis pod warunkiem j.w.

Kontakt email:
    wb.ml@onet.pl

GG:
    25346437 (proszę pisać nawet jeśli niedostępny)

Zapraszam do negocjacji, mogę na życzenie wysłać zdjęcia.
    Koszt wysyłki według cennika Poczty Polskiej.

• #2 31 Sty 2013 11:00
    rtj71
    Spec od komputerów

Powerjet napisał:

Negocjacji czego? Najpierw trzeba podać jakiekolwiek ceny, nawet orientacyjne aby móc je negocjować (musisz podać ceny).

• #3 31 Sty 2013 11:02
    Powerjet
    Poziom 9  

rtj71 napisał:
    Powerjet napisał:

Negocjacji czego? Najpierw trzeba podać jakiekolwiek ceny, nawet orientacyjne aby móc je negocjować (musisz podać ceny).

Skoro uważasz, że tak byłoby lepiej. Podam ceny.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo