Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Play Station 2. Uszkodzona taśma portów. Po wymianie konsola nie włącza się.

13 Lut 2005 22:06 1623 7
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam problem.wymieniałem w Sony PS2 taśmę portów ponieważ uległa ona uszkodzeniu.
    Po włączeniu pleya po wymianie tej taśmy przestała się ona włączac.
    Objaw jest taki że działają przyciski reset i ejct ,laser kręci,szuflada sięwysuwa natomiast na ekranie niema nic,ani wizji ani foni.
    Sprawdzałem bezpieczniki ale wszystkie są ok.
    Mam nieduże doświadczenie w tego rodzaju sprzęcie i dlatego [proszę o pomoc.
    Po wyjęciu taśmy nic się nie zmieniło.a przed jej zamontowaniem była wizja i fonia tylko nie działały pady.
  • Poziom 13  
    Sprawdź układ BA 5815 posprawdzaj czy nigdzie nie zrobiłeś zwarcia
  • Poziom 11  
    Witam
    Dzięki za odpowiedz.
    Zwarcia to prawdopodobie nie zrobiłem.
    Czy właśnie kiedy padnie ten układ to objawy są takie że ekran jest ciemny i brak jest foni?
  • Poziom 13  
    Jak padnie ten układ takie są obiawy nie ma obrazu na TV,Foni,Niekiedy po naćiśnięciu Ejct tacka się nie wysunie a jaki masz model konsoli ??
  • Poziom 11  
    Jest to konsola 30004 z laserem typu C.
    Tacka się wysuwa i chowa wszystko jest ok z tym że brak foni i wizji, coś tam widać jakieś zmiany przy włączeniu i wyłączeniu ale obraz jest ciemny
  • Poziom 13  
    Witam odepnij tasme od portów jak odpali i pokaże Ci sie obraz to znaczy że masz zwarcie na tranzystorkach na porcie :) albo naprawa albo wymiana :) miłej zabawy!! a dla peności potem inny port podepnij celem sprawdzenia!!!
  • Poziom 2  
    Siema mam problem z Ps2 musze wyregulowac laser ale niewiem jak maja byc ustawione te srubki pod spodem lasera pomocy!!!!!
  • Poziom 11  
    Witam
    Musisz podać model lasera lub kosoli