Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hilti-TE106 - Wymiana korbowodu

01 Lut 2013 15:44 2436 5
  • Poziom 20  
    Witam.
    Mam prośbę,może ktoś wie jak zdemontować uszczelniacz żeby można rozkręcić aby wymienić korbowód,czy trzeba go zniszczyć, czy jest inny sposób?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Niestety musisz zniszczyć ten uszczelniacz ale te uszczelniacze są dostępne w normalnych sklepach za 2zł ;) i spełniają swoją funkcję idealnie ;)
  • Poziom 20  
    Czy chodzi o simering? jak nie, to daj namiar na tą uszczelkę.
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Tak jest to simering najlepiej idź z nim do sklepu dobiorą odpowiedni ;) ja już dłuższy czas nie zamawiam oryginalnych bo płaci się tylko za firmę ;)
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Witam.
    Nic nie trzeba niszczyć, w nowych młotkach HILTI zrobione są dwie dziurki widoczne na zdjęciu w które wkłada się bolce i wyciąga cały zestaw uszczelniający.
    Jak to zniszczysz ten plastik to zostaje tylko serwis, bo simering jest tylko jedną z części tego uszczelnienia.

Dodano po 3 [minuty]:

Pozycja 99 na rysunku.
    http://www.us.hilti.com/fstore/holus/techlib/docs/tool_schematics/drilling/TE_106.pdf
  • Poziom 20  
    Witam.
    Jak napisał Kolega są 2-otwory ja dowierciłem po przekątnej jeszcze drugie 2-otwory jest łatwiej wyciągać i nie grozi to przerwaniem uszczelni, wkładając dopasowane do otworu odwrócone wiertła i rozpierając śrubokrętem od obudowy,w ten sposób można łatwo wyciągnąć
    Wielkie dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.
    Pozdrawiam Serdecznie.