Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sagemcom fast 2704 - Dzielenie połączenia

01 Lut 2013 16:01 3030 4
  • Poziom 8  
    Witam posiadam wyżej wymieniony router i mam problem, ponieważ gdy włączam WiFi to internet ze stacjonarki praktycznei znika, czy jest możliwość podziału, ze np na wifi wysyla tylko 1mb internetu? - moje łącze to 6mb.
    Zaciekawiła mnie ta karta w tym routerze:
    sagemcom fast 2704 - Dzielenie połączenia
  • Poziom 17  
    No raczej nie powinno być takiej sytuacji - ale moższe włączyć Radio Power Save na ON wówczas powinna się odblokować opcja 54g RATE i tu ustawić full czyli 54Mbps. Możesz jeszcze uaktywnić Support 802.11
  • Poziom 8  
    nie odblokowalo sie-a po 2 potrzebuje dokladniejszej intrukcji
  • Poziom 17  
    Może napisz dokładniej co się dzieje. To może znajdzie się dokładniejsza instrukcja :)

Czy Stacjonarka jest podłączona po kablu czy po wifi?
    Czy problem powstaje jak włączysz drugi komputer w sieć (np laptopa) czy w momencie gdzy stacjonarkę przełączas z kabla na wifi?

Czy pisząc tekst
    Cytat:
    gdy włączam WiFi
    miałeś na mysli włączenie opcji wifi na routerze, komputerze stacjonarnym czy laptopie?

To że na umowie z Neo masz wpisane 6Mb to nie znaczy, że tak jest naprawdę - warto sprawdzić jaka jest faktycznie prędkość łącza bo może problem nie tkwi samym routerze a dostawcy internetu?
  • Poziom 8  
    sorki pisalem to z biegu-wiec tak
    - stacjonarka jest podłączona z Ethernet a wifi mam laptop no i jak laptop jest off to wszystko na PC ladnie smiga ale gdy na laptopie uruchomie neta to z pc wszystki prawie znika i na laptopie jest full a na pc kablem ethernet malo;/