Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenia wideo GSM w nowych telefonach.

02 Lut 2013 08:52 1323 6
  • Poziom 11  
    Witam!
    Dostałem niedawno ofertę na przedłużenie umowy w T-Mobile i chciałbym wybrać smartfon który by miał 2 kamery. W Biurze obsługi poinformowano mnie że to jest funkcja pod nazwą "Połączenia wideo", ale jak przeglądałem wykazy sprzętu, to mało który aparat ma to zaznaczone. Nawet najdroższe HTC, Sony czy Nokia nie posiadały tej opcji. Jedyne które znalazłem i to posiadały to były Samsung Galaxy III w wersji normalnej i mini. Czy to taka rzadkość obecnie w nowych aparatach? Mam obecnie Nokię E52 i tam są 2 kamery choć aparat już dość wiekowy.
    Tak więc zwracam się tutaj do fachowców, którzy mam nadzieje wyjaśnia mi tę sprawę i pomogą w wyborze. Nie szukam jakiegoś wypasionego telefonu ale zależy mi właśnie na tej opcji.

Pozdrawiam!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    No i znalazłem trochę tych telefonów, ale problem w tym, że tylko kilka z nich jest aktualnie oferowanych w T-Mobile. jak już kolega zauważył głownie to Samsungi oraz te droższe HTC czy Nokie. Odwiedziłem też sklep Morele i tam znalazłem tez kilka, mało znanych firm a do tego są DualSim. Są to firmy Prestigio, Evolve, Mediatech, Goclever czy nawet Gigabyte. Czy ktoś może cokolwiek powiedzieć na temat opłacalności zakupu smartfonów tych firm? Z danych technicznych wynika że mają wszystko co potrzeba, tylko jak to się ma do rzeczywistości? Osobiście mi bardzo przypadł do gustu taki model Evolve FX400 - 4.3
  • Poziom 11  
    Zapomniałem na koniec dodać, że w końcu wybrałem Galaxy III mini i wszystko działa jak należy. Połaczenia wideo działaja ale tylko w trybie WCDMA. Na zwykłym połaczeniu GSM nie pójdzie. Opcja jednakże jest dodatkowo płatna, ok 35 gr/min