Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kyocera mita km 1525 dozowanie toneru ?

14 Lut 2005 10:29 1904 9
  • Poziom 15  
    witam mam pytanko jak zwiększyć poziom toneru w developerze w tej maszynie czy to się programuje tylko przy inicjacji developeru czy można to ustawić w kodach serwisowych , a jak się da w kodach to w których
    pozdrawiam ritech
  • Poziom 22  
    Pytanie ? A po co chcesz zwiększać ilość toneru? Masz jakiś problem z jakością kopii?
  • Poziom 15  
    cała historia wyglądała tak: dostałem tę kopiarkę z wysypanym developerem . wycztściłem , wsypałem developer , zainicjiowałem , i blade kopie, jak ściemnie na maksa to kopia ok, i zaczynam szukać usterki i znalazłem ktoś przestawił wałek magnetyczny tak że grzebień z developera jest bardzo mały , ustawiłem jak powinno być ale kopie dalej blade, i dlatego chcę zwiększyc poziom developera w tonerze...
    pozdrawiam ritech
  • Poziom 16  
    to niemusi być wcale wina ilości toneru w dveloperze tymbardziej ze jak przyciemnisz to jest ok morze poprostu jest strasznie rozjaśniona jak byś sie cial pobawic w kodach to zkontaktuj sie zemną radareks(malpa)o2.pl
  • Poziom 15  
    dzięki przyciemniłem i wszystko jest ok
    jeszcze rza dziękuję
    pozdrawiam ritech
  • Poziom 16  
    to fajne ze udało ci sie zrobic te maszynke a jesli chodzi o regulacje poziomu toneru w dveloperze to troche ryzykowne bo moze maszyna pogłupieć i potem tylko wymiana dvelopera pomaga a to troche kosztowne rozjaśniac i przyciemniać mozna bezkarnie najwyzej kopie będo do kitu ale potem mozna bez problemu powrucic do poprzedniego ustawienia
  • Specjalista - kserokopiarki
    ..no i nie zawadzi przeczyścić "laser" z zewnatrz, bez demontażu oczywiście, mocno im to poprawia pracę (jak jest brudny)
  • Poziom 15  
    przyciemniłem ją , wyczyściłem i wszystko w porządku
    ritech