Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dropbox - do 18 GB w chmurze za darmo z podglądem dokumentów bez ich pobierania

pseven 02 Lut 2013 13:05 4683 5
 • Dropbox - do 18 GB w chmurze za darmo z podglądem dokumentów bez ich pobieraniaPrzedstawiciele firmy Dropbox Inc. ogłosili dostępność zaktualizowanego interfejsu użytkownika aplikacji dostępowej Dropbox działającej z poziomu przeglądarki internetowej. Wśród głównych zmian wymienić należy implementację funkcji, takich jak: Instant Document Preview oraz Virtual Photo Album. Pierwsza z nich umożliwia podgląd szeregu rodzaju dokumentów (w tym także plików źródłowych z kodem w językach, takich jak Python z uwzględnieniem wyróżnienia składni) bez konieczności ich pobierania. Druga (Virtual Photo Album) natomiast pozwala na tworzenie i udostępnianie wirtualnych albumów ze zdjęciami mogącymi znajdować się w różnych lokalizacjach. Obie funkcje w chwili pisania artykułu dostępne były w ramach otwartych beta testów. By wziąć udział w testach należy posiadać konto w usłudze Dropbox i wypełnić zgłoszenie.

  Dropbox to wielokrotnie wyróżniana usługa umożliwiająca automatyczne tworzenie kopii zapasowej w chmurze, współdzielenie i synchronizację plików pomiędzy urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych systemów operacyjnych (Windows, Mac OS, Android, iOS).

  Załóż bezpłatne konto w usłudze Dropbox i od razu korzystaj z 2 GB przestrzeni dyskowej w chmurze. By rozpocząć wystarczy udać się na witrynę www.dropbox.com, podać imię, e-mail i wygenerować hasło dostępu. Korzystając z polecenia zyskać można od razu dodatkowe 500 MB (dotyczy zarówno osoby polecającej jak i polecanego).

  Źródło:
  http://goo.gl/6OvmD

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
  Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
  pseven napisał 8631 postów o ocenie 1701, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
 • #2
  phrozen
  Poziom 20  
  Kolego nie ładnie tak zarabiać gigabajty na ludzikach którzy klikną w link: Załóż bezpłatne konto w usłudze Dropbox, jakoś wcześniej podałeś link bezpośrednio do strony dropbox a następny już jest twój referer.

  Dostałeś punkty za opublikowanie newsa i bawienie się w zbijanie gigabajtów przez poleconych, zwłaszcza bez ich wiedzy jest nie fair.
 • #3
  ArGut
  Poziom 11  
  Ja bym się nie czepiał. Ale autor zyskałby pisząc, że polecając od dostaje. Funkcjonalności o ile działają jak sobie wyobrażą bardzo zmienią DropBox-a.
 • #4
  Marooned
  Poziom 10  
  phrozen napisał:
  Kolego nie ładnie tak zarabiać gigabajty na ludzikach którzy klikną w link: Załóż bezpłatne konto w usłudze Dropbox, jakoś wcześniej podałeś link bezpośrednio do strony dropbox a następny już jest twój referer.
  A co w tym nieładnego? Dla zakładającego konto nie ma żadnej różnicy w działaniu, nic nie traci, więc dlaczego nie pomagać? Twój post jest typu "pies ogrodnika".

  Peace
 • #5
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Korzystając z polecenia zyskać można od razu dodatkowe 500 MB (dotyczy zarówno osoby polecającej jak i polecanego). W artykule znajdują się dwa odnośniki do wyboru - z polecenia i bez.

  Zachęcam innych do umieszczania swoich odnośników polecających w komentarzach. W ten sposób każdy może zyskać.
 • #6
  raafaello1982
  Poziom 9  
  Witam, jestem nowym użytkownikiem powyżej chmury, mam kilka poniższych zapytań, będę wdzięczny za odpowiedzi:)
  1. po jakim czasie zniknie nadwyżka zdjęć nad 5.25 GB? czy tez będzie na zawsze? /21.52 GB z 5.25 GB Limit konta jest przekroczony/
  Dostałem w promocji 48GB ale czas promocji się skończył, nadwyżka nad darmowe 5.25GB w postaci plików pozostała na serwerach dropbox'a
  2. co jaki czas trzeba się logować by konto nie usunęło się automatycznie? Pytam bo planuje posiadać kilka konto dropbox'a
  3. na start 2GB na nowe konto, ile max można dostać z poleceń per konto? i czy automatycznie po założeniu konta przez osobę do której polecenie wyślemy dostaniemy omawiane 500MB czy dopiero po jakimś czasie + jak szybko możemy zdobyć max dostępną z poleceń liczbę miejsce (bodajże max=16GB)
  4. Dropbox --> Camera Uploads (jak sprawdzić ilość plików w folderze, bez pobierania folderu). A może w taryfie Dropbox Basic takie proste rzeczy nie są możliwe?