Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VirtualBox Windows 7 - USB

kruszan2006 02 Lut 2013 14:31 1029 0
  • #1 02 Lut 2013 14:31
    kruszan2006
    Poziom 8  

Witam,

Problem polega na wykrzaczeniu się wszystkich USB w laptopie, dzieje się to na virtualnej maszynie, maszyna to windows 7 proff 64b, vitrualbox

postawiłem maszynę, przez pierwsze 3 dni nie było problemów z działaniem usb, mogłem je przełączać pomiędzy komputerem głównym a maszyną, wykrywało je bez zarzutów, przez następne 2-3 dni instalowałem wszelkie aktualizacje jakie chciał, serivce packa itd USB dalej działało, dzisiaj niemiła niespodzianka błąd sterownika, w żadnym z portów nie wykrywa pendrive, wyskakuje monit o szybsze działanie urządzenia, nie może odnaleźć ani zainstalować sterowników do niego, nawet jak chcę je sam zainstalować lub podaję mu gotowe foldery z nimi dalej ten sam problem... nie mam pojęcia co mu się stało, kilka dni działało bez problemów, nie sądzę aby było to przez aktualizacje... system mam oryginalny, maszyna stoi na windows 8 ale to też nie ma nic wspólnego, bo kilka dni działało

VirtualBox Windows 7 - USB VirtualBox Windows 7 - USB VirtualBox Windows 7 - USB

tak to wygląda, ani dodania filtrów w ustawieniach maszyny, ani zainstalowanie od nowa 2giej bez aktualizacji i dostępu do sieci nie rozwiązują problemu, na nowej nie działa to od razu... problem z USB w komputerze głównym raczej odrzucam ponieważ na nim działają wszystkie porty wbudowane i USB 3.0 na expressie działają...

jakieś sugestie?

0 0