Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka do zabudowy, który lepszy model, Gorenje czy Teka ?

robert457 02 Lut 2013 22:40 1797 1
  • #1 02 Lut 2013 22:40
    robert457
    Poziom 8  

Witam, przy wyborze lodówki brałem pod uwagę, by posiadała: "system No frost", "komorę zero", była w przedziale za ok 2 tyś zł oraz oczywiście by była cicha. Mój wybór padł na:

Gorenje NRKI 5181 LW
    Teka TKI 325 DD

Na temat Gorenje naczytałem się dużo ciekawych rzeczy, natomiast o Teka... cisza. Mógłby ktoś ewentualnie pomóc na własnym przykładzie czy "marka" ta jest solidna i czy warto w nią zainwestować? Będę wdzięczny.

Jeśli ktoś miałby inne ciekawe propozycję odnośnie lodówek do zabudowy proszę również pisać.

0 1
  • #2 03 Lut 2013 18:19
    patryk260983
    Poziom 18  

Co do Teki to mam w kuchni okap, zlew i baterię. Co do tych dwóch ostatnich mam bardzo dobrą opinię, co do okapu, tu już nie wiem, czy poleciłbym ze względu na hałas (u mnie jest ten problem z otworem wylotowym więc buczy niemiłosiernie). Nie wiem, jakby zachowywał się w "normalnych" warunkach. Choć sprzęt od roku sprawny, nie mogę na to narzekać, i czyści się łatwo, zarówno obudowa, jak też filtry.
    Jednak dużego sprzętu AGD nie ryzykowałbym, gdyż tak jak piszesz, nie cieszy się zbytnio popularnością. Nie znam nikogo, kto użytkowałby lodówkę, kuchenkę czy zmywarkę Teki (płyty indukcyjne to tak).
    natomiast lodówka Gorenje jak najbardziej. To jedna z lepszych firm (niestety nie na moją kieszeń ;-). Robi świetne designersko lodówki, piekarniki i mikrofalówki do zabudowy.
    Wiesz z tymi markami to zależy, jak kto trafi. Dużo osób narzekało na Beko, a moja siostra od 2 lat użytkuje lodówkę do zabudowy (wyborem była kwestia finansowa). Jak do tej pory zero awarii, lodówka dobrze się spisuje.

0