Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ericsson t68 martwy. Po podłączeniu ładowarki zapala się czerwona dioda.

14 Lut 2005 14:24 1185 10
  • Poziom 2  
    Dostalem telefon Eryka t68 i nie włącza się. Tylko jak podłącze ładowarke to się zapala czerwona ledka.Co mam zrobić z tym telefone??pomóżcie.
  • Poziom 31  
    wymyc wyczyscic wygrzac
  • Poziom 15  
    Albo jak sie nie znasz to zanieść gdzieś, gdzie ci to zrobią szybko i tanio.Jesli sie jednak znasz i masz narzędzia to zrób to co napisał vymiathatch.

Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Jakby się znał toby nie pytał...
  • Poziom 15  
    Pytał by.Nawet ci co sie znają to pytają!!!A tak wogle to mu napisałem ze jak sie nie zna to niech gdzieś go zaniesie.To była rada.Nie rozumiem co ci przeszkadza w moim poscie.Moze lepiej byś napisał coś co by pomogło Toxynowi a nie piszesz bezsensowne posty.Szkoda czasu i miejsca na to.

Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Oki! Poleciłbym mu go zflashować naprzykład. Przedewszystkim sprawdzić, czy da się go flashować!
  • Poziom 33  
    sprobuj sfleshowac.

jak nie da rady to raczej go nie zrobisz.

czesto pada tam scalak zasilajacy ktorch chyba zwie sie voctoria. chyba nie mozna tego kupic. zreszta klejony jest.

grzac plyty nie radze. prawei wszystkie scalaki klejone i powyskakuja ci kulki.
  • Poziom 16  
    Telefon po prostu ma uszkodzony klawisz od włączania telefonu (czerwony NO). Może po prostu wpadł jakiś większy kawałek brudu pod klawiature. Musisz rozebrać go na części pierwsze i looknąć. A jak podłączysz ładowarkę na wyłączonym telefonie to zawsze bedzie Ci się świeciła czerwona dioda (dopóki nie naładuje Ci się telefon)-jak się naładuje-dioda zaczyna świecić na zielono.
    Pozdrawiam ;)
  • Poziom 15  
    Nie sądze żeby to była wina guzika NO.Ja stawiam na płytke telefonu albo soft padł.
  • Poziom 31  
    a ja sie zgodze z michalem ostatnio naprawialem takiego i faktycznie skorodowaly pady pod guzikiem ale to bylo od razu widac bo telefon w srodku wygladal tragicznie
  • Poziom 13  
    Mój t68 zaczął się najpierw zawieszać,restartować, i różne dziwne rzeczy. Kąpiel mu również nie pomogła, skończyło się wymianą flesza bo sobie nagle padł.