Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stolik rozkładany na boki jak w V-klasie - jakie auta mają na wyposażeniu?

kotperski 03 Lut 2013 12:05 1821 1
  • #1 03 Lut 2013 12:05
    kotperski
    Poziom 9  

Witam wszystkich!
    Szukam rozwiązania do swojego auta, czegoś na wzór rozkładanego stolika, jaki występuje np. w V-klasie, coś takiego jak na tym zdjęciu:

Stolik rozkładany na boki jak w V-klasie - jakie auta mają na wyposażeniu?

Stolik ten składa się na pół i chowa w całości w tym szarym słupku między fotelami. Fajny patent.

Jakie inne auta mają jeszcze taki stolik lub podobnie rozwiązany? Bo ten w mercedesie jest świetny, ale chciałbym obejrzeć jeszcze jakieś inne pomysły. Wiem o pseudostolikach w oparciach foteli, ale potrzebuję czegoś konkretniejszego. Plan mam taki, żeby mieć łatwo dostępny mały stolik dla 4 osób - dwie siedzące mniej więcej podobnie jak w tej V-klasie, dwie pozostałe mające dostęp z foteli kierowcy i pasażera, obracanych o 180 stopni.

Stolik składany na ścianę boczną jak np. w Multivanie mi nie pasuje do zabudowy auta.

0 1
  • #2 10 Maj 2014 00:45
    rambiton108
    Poziom 8  

witam, tak sie sklada ze mam v -klase ,nie znajdziesz podobnego patentu nigdzie bo tez szukalem i kupilem v-klase ,obrotowe przednie fotele ma opel sintra ,duzy tez siedem pojedynczych foteli wypinane jak w mercedesie ale tylko w jednym kierunku -jazy, inaczej MB drugi rzad ustawny w kierunku odwrotnym,nie wiem do jakiego auta chcesz to instalowac ,ale jesli juz to ten stolik z MB jest super rozwiazaniem ,polecam ,wszystkim.Przepraszam za pisownie problem z oprogramowaniem i polskimi znakami w ubuntu

0