Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Cordoba 2003 1,9TDI - Brak oświetlenia wnętrza kabiny i bagażnika

balcer-t 03 Lut 2013 13:52 3462 5
  • #1 03 Lut 2013 13:52
    balcer-t
    Poziom 6  

Witam. Mój problem jest następujący...
    Podczas wymiany żarówki oświetlenia bagażnika, a dokładnie montowaniu całej lampki na swoje miejsce doszło do zwarcia.W wyniku tego nie mam również oświetlenia wewnątrz kabiny.Czy odpowiada za, to któryś przekaznik jeśli tak, to który to jest ? Sprawdzałem bezpieczniki te które są przy akumulatorze i są ok.W kabinie w miejscu gdzie są przekazniki widziałem tylko 3 bezpieczniki i też są ok. Czy mam rozebrać ten boczny plastik do którego przylegają drzwi gdy są zamknietę i tam znajdę resztę bezpieczników ?? Mam Seata Cordobę 2003 rok. Proszę o pomoc...

• Pomocny post
    #2 03 Lut 2013 13:57
    misiek-888
    Poziom 33  

balcer-t napisał:
    Czy mam rozebrać ten boczny plastik do którego przylegają drzwi gdy są zamknietę i tam znajdę resztę bezpieczników
    Tak. Tam znajdziesz odpowiedni bezpiecznik.

• #3 03 Lut 2013 14:36
    balcer-t
    Poziom 6  

Wielkie dzięki :) znalazłem felerny bezpiecznik, ale oświetlenie bagaznika pali sie tylko wtedy gdy podczas wkładania jej zetkne ja z blacha.. co jest przyczyna tego ? jak temu zaradzic ? Chcę, aby było jak należy...

• #4 03 Lut 2013 16:59
    12pawel
    Poziom 33  

Z blachy lampka dostaje masę, więc musi być przykręcona do blachy, ewentualnie możesz doprowadzić do niej dodatkowy przewód masy.

• #5 03 Lut 2013 21:36
    rico37p
    Poziom 28  

Wyłącznik masy masz w zamku tylnej klapy.Chyba,ze masz uszkodzone przewody pomiędzy klapą a nadwoziem.

• #6 03 Lut 2013 22:49
    balcer-t
    Poziom 6  

Musze w takim razie wyjąć ten cały zamek ?

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo