Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aeg favorit 44010 - nie domywa naczyń

melon44 04 Lut 2013 09:07 1209 2
  • #1 04 Lut 2013 09:07
    melon44
    Poziom 10  

Witam,
    mam problem z brudnymi naczyniami, zmieniałem tabletki,sól nabłyszczacz. Regularnie czyszczona. Dyszę się kręcą - górna trochę wolniej od dolnej. Niestety musiała być chyba włączona w czasie gdy robili coś z siecią wodociągową bo w środku wgląda jak na obrazku aeg favorit 44010 - nie domywa naczyń Proszę poradźcie co można z tym zrobić.

0 2
  • #2 04 Lut 2013 09:15
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

melon44 napisał:
    Niestety musiała być chyba włączona w czasie gdy robili coś z siecią wodociągową bo w środku wgląda jak na obrazku

Bez obawy taki stan płaszcza to prawie jak spod igły ;) (to brązowe to złoże) :idea:
    Twój problem jest prawdopodobnie w zanieczyszczonych dyszach (ramionach) pestki itp.

0
  • #3 04 Lut 2013 09:20
    melon44
    Poziom 10  

Stefciu_B napisał:
    melon44 napisał:
    Niestety musiała być chyba włączona w czasie gdy robili coś z siecią wodociągową bo w środku wgląda jak na obrazku

Bez obawy taki stan płaszcza to prawie jak spod igły ;) (to brązowe to złoże) :idea:
    Twój problem jest prawdopodobnie w zanieczyszczonych dyszach (ramionach) pestki itp.

Od tego zacząłem, wymontowałem i przedmuchałem, są czyste i się kręcą, nawet po czyszczeniu zauważyłem nalot na drzwiach, a powinna być idealnie czysta.

0