Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć kompa do tv przez dvi

dawidziu1 04 Lut 2013 11:58 1863 10
  • #1 04 Lut 2013 11:58
    dawidziu1
    Poziom 6  

Witam. Mam takie pytanie. Mój komputer jest wyposażony jedynie w złącze DVI natomiast telewizor w euro oraz cinch. Czy mam jakąkolwiek szanse na przesłanie obrazu z kompa na tv??

0 10
  • #2 04 Lut 2013 12:07
    Epox
    Poziom 38  

Wpisz w popularny portal aukcyjny "KABEL DVI 24+5 na 3 RCA" lub "DVI na 3 RCA" takim kablem prześlesz obraz do dźwięku osobny kabel

0
  • #3 04 Lut 2013 12:24
    jur1
    Specjalista techniki DVD

dawidziu1 napisał:
    telewizor w euro oraz cinch

żadne informacje - model TV?

0
  • #4 04 Lut 2013 12:56
    dawidziu1
    Poziom 6  

tylko że ja mam dvi-d dual link a znalazłem taką informację: "nadaje się do kart graficznych z wyjściem. DVI-I (single link , dual link) oraz DVI-A. Nie będzie działać przy złączu DVI-D gdyż do przesyłu obrazu wykorzystuje 4 piny z lewej strony złącza." I co teraz?? Jak podłączyć kompa do tv przez dvi

0
  • #5 04 Lut 2013 13:04
    dawidziu1
    Poziom 6  

a czy jakoś przez port usb można podłączyć??

0
  • #6 04 Lut 2013 14:46
    jur1
    Specjalista techniki DVD

jur1 napisał:
    model TV?

w przeciwnym wypadku będzie : a może, czy może, chyba i w końcu kosz.
    Jeśli nie wiadomo jakie sygnały może przyjąć TV to można sobie "chybać i gdybać".

0
  • #7 04 Lut 2013 16:08
    dawidziu1
    Poziom 6  

Szczerze mówiąc nie wiem jaki model. To jest Philips zakupiony w 2006 r., wiem że jest 100 hercowy i posiada system "pixel plus"

0
  • #8 04 Lut 2013 16:25
    jur1
    Specjalista techniki DVD

To jak się dowiesz można będzie coś poradzić ( podjąć próbę ).
    Jak to mówią - jaka śruba taki klucz.

0
  • #9 04 Lut 2013 16:42
    dawidziu1
    Poziom 6  

Mam, to jest ten telewizor: Philips 32PW8807/58

opis:

16:9 TV (100Hz)
    Ekran: Real Flat CRT BLS 100 Hz Digital Scan, Digital Crystal Clear III
    Incredible Surround
    Ilość kanałów 100.
    Teletekst / Text Dual Screen / NexTView / 100 Liczba stron
    Odtwarzanie NTSC. Złącza SCART x3/S-VHS/Audio Out / Headphone
    Kolor cienia obudowy Srebrny
    Ekran: płaski
    Wymiary 850x540x557 mm
    Waga, kg 54

informacje szczegółowe:
    Technologia wyświetlania: Kineskop RealFlat
    Funkcje dotyczące obrazu: Progressive Scan, Układ Scavem, Dynamiczna redukcja szumów DNR, LTI, Crystal Clear Funkcje poprawy ekranu: Antyrefleks
    System dźwiękowy: Dźwięk stereo Nicam, Virtual Dolby Surround Funkcje poprawy dźwięku: Cyfrowe przetwarzanie dźwięku Moc wyjściowa (RMS): 2 x 10 W Moc muzyczna: 40 W

Łatwa instalacja: Automat. instalacja kanałów (ACI), System automat. strojenia (ATS), Automat. zapis stacji, Dostrajanie, Cyfrowa pętla strojenia PLL, Plug & Play, Sortowanie
    Łatwa obsługa: Domyślne ustawienie głośności (AVL), Regulacja Smart Picture, Regulacja Smart Sound, Elementy ster. umieszczone u góry, Graficzny interfejs użytkownika
    Teletekst: Telegazeta Smart Text (100 stron) Funkcje dotyczące telegazety: 4 ulubione strony, Linia z informacjami o programie
    Ustawienia formatu ekranu: 4:3, 6 trybów panoramicznych, Automatycznie wybieranie formatu, Powiększenie ciągłe, Przesunięcie napisów i nagłówka, Bardzo szeroki, Panoramiczny, Zoom 14:9, Zoom 16:9, 4:3 expand, Bit sygnalizacji obrazu panoramicznego
    Zegar: Wyłącznik czasowy, Smart Clock
    Pilot: RCAE058L Zakresy tunera: Hyper band, S channel, UHF, VHF System TV: SECAM L/L', SECAM D/K, SECAM B/G, PAL D/K, PAL B/G, PAL I Odtwarzanie wideo: NTSC Wejście antenowe: 75 omów koncentryczne (IEC75) Liczba zaprogramowanych kanałów: 100

Pobór mocy w trybie czuwania: < 1 W Pobór mocy: 100 W Zasilanie sieciowe: AC 220 - 240 V +/- 10%
    Temperatura otoczenia: +5 -/+ 40 C Złącze Ext 1 Scart: Wejście i wyjście CVBS, RGB Złącze Ext 2 Scart: Wejście i wyjście CVBS, Wejście S-video Złącza z przodu/z boku: Wejście audio lewe/prawe, Wyjście na słuchawki, Wejście S-video, Wejście wideo, Słuchawki : 3,5 mm
    Inne złącza: Wyjście stereo o stałym poziomie Kolor: Srebrny Frost

0
  • #11 05 Lut 2013 13:55
    grubs
    Poziom 32  

Szukam w necie karty z samym wyjściem cyfrowym i nie mogę znaleźć
    Możesz podać model twojej karty graficznej?

0