Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik Lae LTH90B34E - instrukcja obsługi

04 Lut 2013 16:30 2793 2
  • Poziom 12  
    Jak w temacie sterownik Lae potrzebuję instrukcje obsługi serwisową.
    Czy ktoś z kolegów posiada takową - bardzo byłbym wdzięczny za udostępnienie.
  • Poziom 15  
    Witam kolegę i na wstępie mam taką uwagę żeby podawać nazwę sprzętu lub jakieś bliższe określenie bo po typie sterownika nie zawsze można skojarzyć o jaki sprzęt chodzi.Posiadam troszkę instrukcji do sterowników ale z tym typem się nie spotkałem,mam tylko instrukcję firmy Lae Electronic LCD 32 Q4E-C w wersji oryginalnej i tłumaczonej na język polski, lub podam namiary skąd można by spróbować taką instrukcję ściągnąć. Oto one VIA PADOWA, 25 31046 ODERZO/TV/ITALY www.lae-electronic.com E-mail:info @lae-electronic.com Może to będzie pomocne.Pozdrawiam i życzę znalezienia instrukcji.
  • Poziom 12  
    Dzięki kolego, niestety nie znalazłem na tej i innej stronie owego sterownika. Pewnie to jakiś nie typ. Sprawę załatwiłem, wymieniając go na inny. Był on w regale chłodniczym, ale to nie ma żadnego znaczenia. Jak się posiada instrukcję, każdy sterownik można zaprogramować jak się chce. Jednak jak by ktoś posiadał instrukcję do tego sterownika, bardzo proszę o przesłanie.