Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo z580 - usuwanie sieci bezprzewodowej

justyna_kk 04 Lut 2013 19:32 1152 3
  • #1 04 Lut 2013 19:32
    justyna_kk
    Poziom 2  

Witam. Próbuję połączyć się z liveboxem z neostrady i po skonfigurowaniu urządzenia nie umiem usunąć sieci bezprzewodowej neostrady na laptopie, by wpisać jeszcze raz klucz wep, po prostu laptop zapamietal ten klucz lub inne hasla ktorymi probowalam sie logowac do internetu i teraz nie umiem usunąć tej sieci. Jeden jedyny raz, klikaja prawym przyciskiem na ikonkę neostrady pojawily mi sie wlasciwosci i moglam usunac siec. Aktualnie siedzac juz kilka godz i klikajac non stop, wchodzac na rozne ustawienia sieci nie umiem znalezc opcji zapominania sieci. Dodam, że mam Win 8. Jeśli ktoś wie jak mi pomóc to proszę o odpowiedź

0 3
  • #2 04 Lut 2013 20:25
    tronic1
    Spec od komputerów

Nie ma czegoś takiego jak zapominanie sieci. Nie możesz edytować ustawień tego połączenia ? Edytuj i zmień klucz. Lub dodaj nowe połączenie już z właściwym kluczem.

0
  • #3 04 Lut 2013 20:29
    justyna_kk
    Poziom 2  

szukałam chyba już na wszelkie sposoby takich opcji.. nie rozumiem, dlaczego raz udało mi się kliknąć prawym przyciskiem i właściwości się pokazały, a teraz nie ma szans na to.. jedyne co mogę to dodawanie nowych sieci, ale wpisując ponownie tą samą sieć wyskakuje mi jedynie informacja, że sieć już istnieje i ma wciąż zapamiętane te hasło/klucz i brak pola edycji

0
  • #4 04 Lut 2013 23:33
    tronic1
    Spec od komputerów

Jeżeli korzystasz z panelu kontrolnego Intela do karty WiFi to po wybraniu twojego połączenia wybierz Właściwości i tam możesz zmienić klucz.

0