Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka etykiet do pracy w trudnych warunkach - szukam

jarpen.ja 05 Feb 2013 08:53 1440 5
    jarpen.ja
    Level 2  
    Witam, mam w firmie kilkanaście drukarek Zebra S4M. Podczas nocnych prac porządkowych kondensuje się dużo wody z powietrza oraz zawartej w nim chemii. Głowice wytrzymują bardzo krótko. Są zamykane w szczelnych szafkach lecz to nie załatwia problemu kondensacji przy zmianie temperatury. W planach mam wstawienie grzałek ale chciałbym rozważyć przejście na inny model drukarek. Stąd moje pytanie: czy wiecie może, jaka drukarka byłaby w stanie wytrzymać trudniejsze warunki? Pozdrawiam.
    jarpen.ja
    Level 2  
    Dzięki, spróbuję się z kimś stamtąd skontaktować. Niedługo jeszcze mam dostać kilka ofert, jak wybiorę coś i przetestuję to dorzucę to do tematu, może się komuś później przydać bo po forach dużo tego nie znalazłem.
    Sir Charles
    Level 27  
    Polecam Ci maszyny TEC Toshiba.
    Mam tego kilkadziesiąt sztuk w różnych warunkach.Od ciepłego biura do przepastnych magazynów ze stanowiskiem przy śluzach do ładowania tirów.
    Warunki niemalże jak na zewnątrz.
    Głowica jest na 100km i jeśli jej nie "pomożesz" to chodzi ze 150km.Reszta mechanizmu to "radziecka" konstrukcja- gniotsa-niełamiotsa.
    Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać,podeślę Ci namiary.
    jarpen.ja
    Level 2  
    Dzięki za info, rozglądałem się sporo po różnych modelach i szczerze najbardziej podchodzi mi Intermec PX4i. A jakiego modelu Toshiby używasz?
    Sir Charles
    Level 27  
    Ja nie używam.Ja serwisuję.