Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes A150 W169 - Serwis D

05 Lut 2013 14:20 13593 8
  • Poziom 14  
    Witam, czy ktoś może wie co wchodzi w zakres serwisu D w/w Mercedesa. Na razie wymieniłem olej, filtr oleju, filtr powietrza, pasek wielorowkowy, filtr kabinowy. Świec nie wymieniałem bo są oryginalne BOSCH z logo MB i wyglądały jak nówki więc szkoda, a od ostatniej wymiany (wg faktury) przejechały dopiero 24 kkm. Inspekcja "Service D" skasowana. Czy coś może jeszcze jest do wymiany?
  • Poziom 12  
    Oświetlenie pojazdu jeżeli cos nie świeciło do wymiany. I powinni ci sprawdzić zawieszenie czy cos nie jest wybite i nie stuka ewentualnie wymienić. Filtr paliwa jeżeli się da wymienić. Wycieraczki. Uzupełnienie wszystkich płynów. Przegląd D to najlepszy i najdroższy jaki można zrobić wtedy sprawdza sie wszystko. Sprawdzenie klocków hamulcowych itp...
  • Poziom 14  
    W takim razie załatwione - wszystko świeci, nic nie stuka, wycieraczki wymieniłem pół roku temu, klocki i szczęki też, płyny w normie. Dzięki. Czekamy na Service E. A filtr paliwa to gdzie umieszczon? Nie tak przypadkiem gdzieś przy zbiorniku?
  • Poziom 12  
    Proszę o usunięcie posta/
  • Poziom 14  
    Misiek_1994 napisał:
    Zależy czy masz Diesla czy Benzynę. Benzyna często ma pod samochodem lub tylko w baku. Diesel raczej pod maską.

Patrz tytuł postu :D
  • Poziom 12  
    W intercarsie znalazłem metalowy 2 rodzaje. Albo będzie pod maską taka srebrna puszka albo pod samochodem.
  • Poziom 14  
    A coś bliżej? Sprawdziłem na stronie intercarsu i ruskim epc i mam mętlik bo na niby auto to samo a filtry diametralnie rożne:

To żółte to chyba zbiornik paliwa
  • Poziom 12  
    Masz fotke może się przyda. Będzie raczej gdzieś pod plastikiem schowany.

• Poziom 14  
    Będziem szukać ;) Dzięki