Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet/Dostep - DynDns odzyskanie hasła - LiveBox

ArthurGreen 05 Lut 2013 15:16 1419 0
    ArthurGreen
    Poziom 11  
    Witam. Postanowiłem zapytać/poprosić o pomoc, bo już nie ogarniam ;)

Jakies 2 lata temu, pewna firma zakładała u mnie w firmie monitoring. Router Adsl Live Box + DVR Unimo 708CE. Jako że mam linię Adsl, do zdalnego dostępu potrzeba było konta dyndns. Takowe serwis założył, dosłownie na "pałę". Nie zapisali na jakiego maila (którego przypuszczalnie założyli specjalnie dla aktywacji konta).

Mój LiveBox zaczyna "odmawiać posługi", stąd też pytanie czy jest szansa odzyskać hasło do dyndnsa z poziomu panelu LiveB ?? Srednio chce mi się zakładać nowe (już płatne) konto. Jak wiemy, no-ip nie wszystkie routery wspierają.

Będę wdzięczny za pomoc.

btw: Programy do łamania "zagwiazdkowanych" haseł nic nie dają, lub ja używam nie tych co trzeba.

Pozdrawiam Artur

EDIT:

Dodano po 39 [minuty]:

Nie wiem jak to się stało, ale odzyskałem hasło. Bez programów i innych zabiegów. Może komuś pomogę:

Przeglądarka FF 17.

"Zagwiazdkowane" hasło w panelu LB zaznaczamy, klikamy prawy przycisk myszki, najeżdżamy na "ramka". Klikamy w "pokaż źródło ramki" po czym w wyświetlonej ramce szukamy naszej nazwy konta, (u mnie bylo to w skrypcie 131 linijka), zaraz pod nią zobaczymy nasze hasło..