Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PIONEER DEH-1500UBG - Pilnie potrzebuje instrukcji po polsku do pioneer deh-1500

maximus79 05 Feb 2013 21:49 11790 9
    maximus79
    Level 10  
    Potrezbuję instrukcji w języku polskim do Pioneera DEH-1500UBG.
    Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    rapen
    Level 2  
    Prosze bardzo, mam nadzieje ze pomoglem

Cos to pisz, moze pomoge bo sam mam to radio od prawie 2 miesiecy.

Pozdrawiam ;)
    maximus79
    Level 10  
    Dziękuje Bardzo,
    Instrukcja nie dla mnie, zakładałem znajomej to radio i koniecznie chciała instrukcję.

Zamykam temat dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam
    rapen
    Level 2  
    Spoko, pierwsze co mi na mysl przyszlo ze moze chodzi o to ze radio, po wylaczeniu, nie chce jej ustawien zapamietywac. A w Pioneerach trzeba przy podlaczaniu zamienic kabelki, bodajze zolty z niebieskim i na odwrot :P Ale ciesze sie ze jakos moglem pomoc. Pozdrawiam
    arturmsi
    Level 10  
    rapen wrote:
    Spoko, pierwsze co mi na mysl przyszlo ze moze chodzi o to ze radio, po wylaczeniu, nie chce jej ustawien zapamietywac. A w Pioneerach trzeba przy podlaczaniu zamienic kabelki, bodajze zolty z niebieskim i na odwrot :P Ale ciesze sie ze jakos moglem pomoc. Pozdrawiam

Ja właśnie mam taki problem a w instrukcji nic o tym nie ma...tzn wszystkie ustawienia i zapamiętane stacje radiowe przepadają po wyciągnięciu kluczyka...

Mógłby ktoś to potwierdzić wersje z tą zamianą kabli?
    _Olivka
    Level 25  
    Podłączę się do tematu.
    Pilnie potrzebuje instrukcji po polsku do radioodtwarzacza Pioneer DEH 1500UB.
    rapen
    Level 2  
    no to masz przeciez wyzej w moim poscie
    _Olivka
    Level 25  
    Ta instrukcja nie jest do radioodtwarzacza Pioneer DEH 1500UB, tylko do radioodtwarzacza Pioneer DEH 142UB ; DEH 141UB ;DEH 140UB ; DEH 141UBB, a to wielka różnica. DEH 1500UB ma więcej funkcji.