Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka bosch spv 43m10eu

brzoza11 05 Lut 2013 23:02 3633 6
  • #1 05 Lut 2013 23:02
    brzoza11
    Poziom 2  

Witam, mój problem to pękniety plastikowy zbiornik na wodę ( z boku ) zmywarki z którego podczas mycia leje się woda. Niezauważyłem czy to podczas transportu uszkodzono czy moje dzieciaki więc nie sądzę by uznano reklamacje. Moje pytanie klejić ( czym) czy wydawać pieniądze na serwis poradźcie.

0 6
  • #2 07 Lut 2013 09:36
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

Wrzuć zdjęcie tego pękniętego zbiornika (czy to płaszcz wodny?) czego tam by szukały Twoje dzieciaki? zmywarka transportowana jako nowo zakupiona?

0
  • #3 11 Lut 2013 11:45
    brzoza11
    Poziom 2  

Awaria nieaktualna, skleiłem poxipolem i na razie odpukać nie cieknie. Poxipol ten przezroczysty podobno lepszy. Okazuje się że woda w tym nie wiem jak nazwać czy to zbiornik czy płaszcz jest cały czas podczas mycia i jak nie pracuje.

Dodano po 4 [minuty]:

A zastanawiałem się czy nie dzieciaki bo miałem remont i zmywarka stała na korytarzu, uszkodzenie było w lewym dolnym narożniku jakby od uderzenia, kupiłem nową albo zbyt leniwie oglądałem podczas odbioru.

0
  • #4 14 Lut 2013 18:38
    Callahan
    Poziom 17  

Jak nie minęło więcej niż pół roku od zakupu to bankowo wzywaj serwis fabryczny. Nie cuduj mów jak było. Wątpię w winę dzieciaków. Uszkodzenie mogło powstać podczas transportu-w końcu i styropiany pękają. Nie rzadko opakowanie całe a pod nim masakra. Naprawę powinni zrobić w ramach gwar/uszk.transp.. A sprawa dotyczy wymiennika ciepła (heat exchanger) płaszcz wodny to jest, ale w kominku.

0
  • #5 15 Lut 2013 08:33
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

Callahan napisał:
    A sprawa dotyczy wymiennika ciepła (heat exchanger)

w dosłownym tłumaczeniu ;) lub (wärmetauscher)
    Callahan napisał:
    płaszcz wodny to jest, ale w kominku.

też ;) potocznie określając przy zmywarkach wielu wie o co chodzi i się nie dziwi tak jak Ty :sm31:

0
  • #6 16 Lut 2013 10:06
    Callahan
    Poziom 17  

Stefciu_B napisał:
    Callahan napisał:
    A sprawa dotyczy wymiennika ciepła (heat exchanger)

w dosłownym tłumaczeniu ;) lub (wärmetauscher)
    Callahan napisał:
    płaszcz wodny to jest, ale w kominku.

też ;) potocznie określając przy zmywarkach wielu wie o co chodzi i się nie dziwi tak jak Ty :sm31:

Kolego, mi to by nie przeszkadzało,ale w polskim tłumaczeniu instrukcji serwisowej "płaszczem wodnym" nazwano układ zmiękczania soli (water softener). Wspomniany wymiennik ciepła (heat exchanger) jest nazwany: "układ zasilania wodą"
    I jest to przyjęte w nomenklaturze bsh jako poprawne. Słów brak. I patrzy taka dziunia z infolinii w listę części i zamawia co? płaszcz wodny, a co jest uszkodzone? układ zasilania wodą...czyli wymiennik ciepła.
    Autopsja.

0
  • #7 10 Sty 2014 14:02
    gally3
    Poziom 1  

Mam problem nie mogę włączyć zmywarki bosch spv 43m10eu (komputer się nie włącza ) wczoraj ją uruchomiłem działała 3/4 programu a później sama zgasła i już jej nie mogę włączyć. Chwile wcześniej miałem problem z pompom odpływu ponieważ nie schodziła mi woda na dole robiła sie tafla wody więc wyczytałem w instrukcji ze to wina pompy odpływu,
    na komputerze nie pokazywało mi żadnego błędu więc zacząłem usuwać usterkę we własnym zakresie według instrukcji i zadziałała, włączyłem mycie i wszystko w porządku ale drugie mycie przerwało 3/4 programu i koniec. Proszę o pomoc co się mogło stać.

1
  Szukaj w 5mln produktów