Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Castorama sklepy, otwory na wymiar.

Akustyczny_Diablo 06 Lut 2013 09:30 2568 6
  • #1 06 Lut 2013 09:30
    Akustyczny_Diablo
    Poziom 7  

Witam szanowną Administrację itd. :)
    Mam pytanie bardziej off-topowe.
    Czy w castoramie albo w innych sklepach takich z drewnami wytną mi okrąg o dowolnej średnicy w MDF ?
    Bo wyrzynarką nie potrafię wyciąć idealnie równo, a potrzebuje bardzo równy okrąg o średnicy 27cm.
    Bo na wymiar deski to tam tną itd.
    Daleko mam do sklepu a będę najszybciej w następnym tygodniu, więc pytam tutaj.

• Pomocny post
    #2 06 Lut 2013 09:35
    rosim
    Poziom 15  

Miałem ten sam problem, pytałem w Castoramie i Leroy - otwory wiercą albo pod zlewozmywaki, albo małe pod zawiasy drzwiowe. Pod kolumny nie robią. Pozostają zakłady stolarskie, ja zleciłem stolarzowi i wywiercił otwory pod kolumny bez problemu.

• #3 06 Lut 2013 09:37
    Akustyczny_Diablo
    Poziom 7  

Dziękuję za odpowiedź.
    A czy moja studencka kieszeń wystarczy do spłaty stolarzowi ?

• #4 06 Lut 2013 10:00
    rosim
    Poziom 15  

Pewnie zależy, do kogo trafisz, ale pytaj przed zleceniem, żeby nie było później problemów. Myślę, że jak za 2 otwory to kilkanaście-kilkadziesiąt złotych max

• #5 06 Lut 2013 10:05
    12pawel
    Poziom 33  

rosim napisał:
    Miałem ten sam problem, pytałem w Castoramie i Leroy

Tak tak to w ofercie darmowej przycinki. Trzeba iść do nich (stolarzy w sklepach) i porozmawiać z ich kieszenią, wtedy Ci zrobią. Dla nich dodatkowe 10-20 zł do dniówki działa bardzo zachęcająco do pracy.

• #7 06 Lut 2013 10:18
    rosim
    Poziom 15  

12pawel napisał:
    rosim napisał:
    Miałem ten sam problem, pytałem w Castoramie i Leroy

Tak tak to w ofercie darmowej przycinki.

Pytałem nie tylko w opcji darmowej przycinki, ale za dodatkową opłatą też. Wycinanie otworów, poza tymi, o których wspomiałem, w tych sklepach w ogóle wykluczyli nawet z opcją "dodakowej" zapłaty.
    Pytałem też o przycięcie swoich materiałów - nie otworów, ale cięcie płyt wzdłuż. W Leroy w ogóle wykluczyli materiał spoza ich sklepu, a w Castoramie każde jedno cięcie to 1,23 zł.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME