Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SMV53 M00 EU nie pobiera wody

06 Lut 2013 15:12 6453 2
  • Poziom 9  
    Witam i proszę o pomoc w zmywarce Bosch SMV53 M00 EU wystąpił problem zmywarka nie pobiera wody zapala się kontrolka w kształcie kranika ale poza tym wszystko działa czyli pompa spustowa pompa piorąca zawór na płaszczu wody otwiera zawór w wężu zasilającym też sprawny przepływomierz po podłączeniu miernika też pokazuje że jest sprawny okablowanie też jest ok. Zauważyłem jedynie że zmywarka dostaje tylko impuls napięcia na zawór i w tym momencie chwile wodę pobierze i potem otwiera się zawór na płaszczu i koniec po chwili już kontrolka się pali co mam jeszcze sprawdzić na module nie ma żadnych wypaleń ani porozrywanych triaków proszę o szybką pomoc
  • Poziom 29  
    może filterek przy zaworze jest przytkany i przepływomierz wykrywa za niski przepływ wody wyświetlając kontrolkę?
  • Poziom 9  
    Filterek nie jest zapchany bo podstawiałem wąż zresztą po podłączeniu na krótko woda dobrze leci przecież te zawory nie mają takiej przepustowości jak zawory pralek zresztą pisałem że ona podaje chwilowy impuls ale gdy otworzy się zawór na płaszczu to napięcie na zaworze pobierającym wodę znika