Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson S3 - reset urzadzenia

stefan_logitech 06 Lut 2013 21:19 5205 3
 • #1 06 Lut 2013 21:19
  stefan_logitech
  Poziom 6  

  Posiadam tablet Ferguson S3. Pewnego dnia mój tablet był obsługiwany przez nieodpowiedzialną osobę która wprowadziła kilkakrotnie błędnie kod odblokowania ekranu. I teraz pokazuje mi się ekran który każe mi się zalogować na konto Google.
  Wszystko było by fajnie ale gdy zatwierdzam adres e-mail i hasło to wyskakuje komunikat "trwa sprawdzanie".
  po kilkunastu sekundach ekran się blokuje (choćbym nie wiem co i jak naciskał) i po odblokowaniu otrzymuje na ekranie ponownie komunikat abym się zalogował na konto Google. Tablet ma dostęp do internetu podczas logowania ale po kilku próbach tablet Ferguson S3 uruchamia się ponownie i zaczyna "optymalizowanie aplikacji" i zamiast pojawienia się ekranu głównego to ukazuje się znowu pole komunikatu. Próbowałem tez połączyć się z komputerem przez kabel USB ale nawet na to nie reaguje ekran i nie pokazuje komunikatu zawierającego funkcje włączenia debugowania USB (jak zwykle to powinien robić i jak poprzednio przed wypadkiem robił)
  Proszę o pomoc. czy jakieś skróty klawiszowe lub jakieś inne sposoby aby przywrócić go do prawidłowej użyteczności lub przywrócenia ustawień fabrycznych.

  0 3
 • #2 07 Lut 2013 08:27
  marek216

  Poziom 43  
 • Pomocny post
  #3 07 Lut 2013 20:28
  Igor-Mistral
  Poziom 9  

  Jak nie był przypisany do konta google, to pozostaje tylko factory reset. Wyłączasz tablet. Następnie przytrzymujesz przycisk minus (ściszanie) i włączenie jednocześnie przez ok 5 sekund. Tablet włącza się w trybie RECOVERY. Następnie przyciskiem minus schodzisz do momentu aż wybierzesz FACTORY RESET, naciskasz "+" czyli głośniej, potem znowu "-" potwierdzasz yes to all i dajesz reboot system now.

  Uruchamiasz tablet, jest wyczyszczony i najlepiej od razu przypisujesz do konta google.

  0
 • #4 09 Lut 2013 22:41
  stefan_logitech
  Poziom 6  

  tablet był przypisany do konta Google bo nawet pobierałem na niego gry prze kompa

  spróbuje waszych wskazówek

  Dodano po 5 [minuty]:

  dzięki pomogło

  -1