Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Partner 1.9 Diesel - Dmuchawa - brak zasilania

06 Lut 2013 22:01 4377 6
  • Poziom 21  
    Witam mam problem z dmuchawą która nie działa na żadnym biegu w Peugeot Partner 2001r 1.9 diesel, auto z klimatyzacją manualną. Na grubym przewodzie ok 4mm średnicy brak napięcia, przewód kolor czerwony idzie od wtyki znajdującej się w okolicy pedału gazu, przewód we wtyczce zmienia kolor na kremowy z numerem 803 lub B03, i idzie w górę za deskę rozdzielczą, nie mogę zlokalizować skąd idzie to zasilanie, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, proszę o pomoc gdzie szukać źródła tego przewodu??? Ewentualnie może ktoś podrzuci schemat.
    Po podaniu napięcia na czerwony przewód wentylator działa sterując go z przełącznika i działa na każdym biegu.

A jeszcze jedno pytanie - po dołączeniu zasilania zauważyłem , że nawet gdy wyłączę przełącznikiem wentylator to on na bardzo wolnych obrotach kręci się non stop, czy to wskazuje na uszkodzenie tego regulatora przy wentylatorze?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 33  
    zasilanie z przekaznika obok skrzynki
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Której skrzynki?? tej pod maską a przekaźnik to ten duży podwójny???
  • Poziom 21  
    Jest tam taki mały przekaźnik 5 pinowy ale do niego dochodzą cienkie przewody a do wentylatora idzie 4mm.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Ładowanie już zrobione bo rzeczywiście nie było . Ale zasilania na tym przewodzie nie mogę znaleźć, a jedyny przekaźnik który znalazłem jest obok pedału sprzęgła ale on ma styki i gniazdo nie wypalone o ile to ten przekaźnik . a BSI jest w tym aucie - pod skrzynką bezpieczników.Jak wygląda zasilanie dmuchawy w aucie z BSI ??