Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wykrywacz metali jaki kupić na co zwrócić uwagę przy zakupie

04 Mar 2013 19:46 122169 44
    Wojte1199
    Poziom 18  
    Saper to tylko na ekstra wypady + rama 2x2 (samoróbka). Na co dzień to T2 zamiennie z F75.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Wojte1199
    Poziom 18  
    Nie mam do jednego wykrywacza koncentrycznej i DD. Ale zauważyłem że DD jest jakby szersza i mniej fałszywych sygnałów. Ale nie wiem czy to zasługa sprzętu czy cewki. Wczoraj przyszła Tornado 12x13 do teknetiksa bedzie co testowac :D
    Rutusa nie oddam to jeden z pierwszych V1.0. Cholernie ciężki. Ale na monetki kosiarka.
    pbkat
    Poziom 14  
    Ja jestem użytkownikiem RUTUSA ARGO V3 i muszę powiedzieć, że jest to sprzęt warty każdej złotówki, jaką dałem za ten wykrywacz. Dziś chcąc kupić wykrywacz i nie będąc pewnym tego, co chcesz znaleźć, to powinieneś się zastanowić nad zakupem uniwersalnego wykrywacza, który z czasem pozwoli Ci wybrać kierunek poszukiwań. Argo, które posiadam, jest właśnie takim urządzeniem.
    veder1
    Poziom 16  
    Witam chciałem się podpiąć do tematu, obecnie posiadam kanrka ACE250 słyszałem o kanarku różne opinie w większości takie że do szukania depozytów i militarki się nie nadaje, dlatego postanowiłem poszukać coś lepszego do 2500 zł mam na oku takie modele:

TEKNETICS OMEGA 8000
    Wykrywacz metali GARRETT AT PRO
    Fisher F5 z cewką 11
    Armand Dominator 2
    Minelab x-terra 705 cewką 9
    Whites DFX white's

Są to detekroty w przedziale cenowym od 2200 do 2500 tys, może ktoś się orientuje który z nich jest najlepszy lub miał z tymi detektorami doświadczenie, albo może są model w tej cenie lepsze od tych które wymieniłem, przede wszystkim chodzi mi o zasięg, wykrywacz ma posłużyć do szukanie depozytów, militarki, monet na terenach lasy, łąki, pola.
    pbkat
    Poziom 14  
    Zanim kupisz warto założyć konto na jakimś portalu związanym z poszukiwaniem skarbów. Ale przede wszystkim musisz sobie zadać i odpowiedzieć na pytanie: co chcę szukać. Jeżeli militarkę to musisz nastawić się na tryb statyczny, jeśli na drobnicę, monety to dynamik taki jak Twój kanarek. Ja kupiłem i używam wykrywacz RUTUS ARGO V3 z dużą sondą DD. Co potrafi taki sprzęt? Nie wypada się chwalić ale ja jestem bardzo zadowolony! Konfiguracja w której ja mam wykrywacz to koszt 1950zł czyli mniej niż możesz wydać. Jest to wykrywacz który posiada 3 tryby poszukiwań: dynamiczny, statyczny oraz mix czyli połączenie obu trybów. Sprzęt jest rodzimej produkcji, serwis i obsługa jest w języku polskim. Obsługa jest intuicyjna i po kilku godzinach będziesz kopał bardzo głębokie dołki. Wymieniony sprzęt przez Ciebie to czysta reklama oraz marketing. Dominator2 jest produktem firmy ARMAND i należy do grupy najbardziej awaryjnych na rynku, pozostałe wykrywki poza zapewnieniami wszystkich nad wyraz miłych sprzedających nie posiadają rzetelnego serwisu ani gwarancyjnego że nie wspomnę o pogwarancyjnym... A w firmie RUTUS na forach jest aż gorąco od informacji gdzie wykrywacz po gwarancji był naprawiony bezpłatnie lub po otrzymaniu wykrywacza z serwisu okazywało się że otrzymało się nowszej generacji wykrywacz bezpłatnie. Takiego serwisu życzyłbym wszystkim firmom które produkują sprzęt. A decyzja należy oczywiście tylko do Ciebie.
    veder1
    Poziom 16  
    dzięki za odpowiedź tz. że modelem detektora RUTUS ARGO V3 jestem w stanie wykopać depozyty, militarkę i monetki na dużych głębokościach ? i lepszego sprzętu nie potrzebuję....
    pbkat
    Poziom 14  
    Jestem moderatorem na forum tego sprzętu pod innym nick'iem. Zapraszam do lektury.
    Igor_elektryk
    Poziom 4  
    Witam!
    Chciał bym zacząć przygodę​ z wykrywaczami.
    Ogólnie szukał bym monet i podobnej wielkości przedmiotów warto żeby dzielił na złoto i inne.
    Myślę że maksymalnie 500 zł w najgorszym wypadku 600 zł. Oczywiście jeśli mniej niż 500 też wchodzi w grę.
    Dzięki za pomoc.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Ciasterr
    Poziom 1  
    chciałbym odświeżyć temat, mianowicie chcę zakupić wykrywacz metali cena do 6 tys, zależy mi na tym by obejmował większy obszar jak i zarazem skanował na spora głębokość , coś godnego polecenia ? btw może ktoś się zna na geo radarach ?
    Mariogrom
    Poziom 2  
    W cenie około 1000zł dobrym wyborem będzie Garrett ACE 250. Zaś z budżetem do 6 tyś. to wybór jest wręcz ogromny. Już za połowę tej ceny można dostać bardzo fajne modele Tecneticsa czy choćby wykrywacz Rutus Alter 71. Zestawienie godnych uwagi modeli z różnych półek cenowych: http://www.bunqer-militaria.pl/wykrywacze-metali-ranking-top10/.

RUTUS ALTER 71

GARRETT EURO ACE 250
    Mariogrom
    Poziom 2  
    Garrett ACE 250 to naprawdę fajny sprzęt na początek, ale musisz te ok. 800zł zainwestować. Poniżej 500zł to jedynie coś używanego, bo z nowych trudno będzie Ci coś sensownego w tej cenie dostać.
    OlekPek
    Poziom 8  
    To tak na początek, dla zielonego w jakich, najniższych granicach cenowych by się utrzymywał taki sprzęcik?
    Mówię raczej o takim z drugiej ręki bo też nie do końca jestem pewien czy by podeszło i byłoby gdzie zawsze łazić, tzn miejsc jest dużo, ale nie zawsze się da, choćby ze względu na podmokłe tereny stające się bagnem po deszczu.
    Kaczkowaty
    Poziom 7  
    Mi zależało na jakimś modelu dla początkujących i wybór padł na markę garrett, akurat spyshop ich ma, a marka amerykańska, więc podobno solidna :D

Dodano po 36 [sekundy]:

Mi zależało na jakimś modelu dla początkujących i wybór padł na markę garrett, akurat spyshop ich ma, a marka amerykańska, więc podobno solidna :D