Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault laguna I - Renault laguna IphII centralny zamek nie działa

P-Albert 07 Feb 2013 22:16 7446 4
    P-Albert
    Level 9  
    Witam Panowie mam renault laguna 98r. pierwszy polift, silnik n7q centralny zamek działa z przycisku środkowego na konsoli ale z pilota nie działa próbowałem synchronizacji ale nic ale zauważyłem że pilot centralnego praktycznie nie reaguję na przycisk, naciskam dioda tylko minimalnie mrugnie i koniec, na pewno przyczyna siedzi w pilocie może ktoś wie co zrobić ?
    Dodam że przeczytałem tematy na forum dotyczące centralnego zamku ale po ich próbie synchronizacji nadal nie działa, a nikt nie wspominał o ledwo co migającej diodzie na pilocie.
    User removed account
    User removed account  
    P-Albert
    Level 9  
    guzik sprawny chodzi ładnie ale dioda daje takie minimalne światełko, baterie wymieniłem na nowe już 2 komplet.
    _Bk_
    Level 11  
    P-Albert wrote:
    guzik sprawny chodzi ładnie ale dioda daje takie minimalne światełko, baterie wymieniłem na nowe już 2 komplet.

Styki baterii przetarłeś? Może mają nalot, który utrudnia przepływ prądu. Mogło się też zdarzyć, że przycisk mechanicznie jest OK, klika poprawnie, a styki "zaszły". Spróbuj poklikać nim nieco bardziej intensywnie niż zwykle, może się "otrzepie". Jak nie to pomyślałbym o jego wymianie.
    Przyjrzyj się też kondensatorowi 47µF (żółta kostka), czy nie ma przy nim zimnych lutów.
    P-Albert
    Level 9  
    ok zaraz zobaczę.