Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault laguna I - Renault laguna IphII centralny zamek nie działa

P-Albert 07 Feb 2013 22:16 7263 4
    P-Albert
    Level 8  
    Witam Panowie mam renault laguna 98r. pierwszy polift, silnik n7q centralny zamek działa z przycisku środkowego na konsoli ale z pilota nie działa próbowałem synchronizacji ale nic ale zauważyłem że pilot centralnego praktycznie nie reaguję na przycisk, naciskam dioda tylko minimalnie mrugnie i koniec, na pewno przyczyna siedzi w pilocie może ktoś wie co zrobić ?
    Dodam że przeczytałem tematy na forum dotyczące centralnego zamku ale po ich próbie synchronizacji nadal nie działa, a nikt nie wspominał o ledwo co migającej diodzie na pilocie.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    User removed account
    User removed account  
    P-Albert
    Level 8  
    guzik sprawny chodzi ładnie ale dioda daje takie minimalne światełko, baterie wymieniłem na nowe już 2 komplet.
    _Bk_
    Level 10  
    P-Albert wrote:
    guzik sprawny chodzi ładnie ale dioda daje takie minimalne światełko, baterie wymieniłem na nowe już 2 komplet.

Styki baterii przetarłeś? Może mają nalot, który utrudnia przepływ prądu. Mogło się też zdarzyć, że przycisk mechanicznie jest OK, klika poprawnie, a styki "zaszły". Spróbuj poklikać nim nieco bardziej intensywnie niż zwykle, może się "otrzepie". Jak nie to pomyślałbym o jego wymianie.
    Przyjrzyj się też kondensatorowi 47µF (żółta kostka), czy nie ma przy nim zimnych lutów.
    P-Albert
    Level 8  
    ok zaraz zobaczę.