Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung wave s7230E jak złamać hasło telefonu

07 Lut 2013 22:30 8352 5
  • Poziom 8  
    samsung Wave s7230E syn bawił się telefonem i wprowadził hasło telefonu nie da się uruchomić czy da się złamać w jakiś sposób po włączeniu telefonu wyświetla się hasło telefonu pomocy w pisując kod reset wyświetla się tylko nie prawidłowe znaki z Góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Witam
    Nikt tutaj nie ma pewności co do prawdziwej potrzeby złamania tego hasła. więc wątpię czy ktoś powie ci jak go odblokować.
    Udaj się do serwisu sprawdzą telefon i ściągną hasło.
  • Poziom 8  
    No tak w sumie masz racje hm chciałem to jakoś sam zrobić ale dziękuje pozdrawiam.

Dodano po 1 [godziny] 19 [minuty]:

Tylko każdy ma dzieci i wie jak to jest myślę że jak by nie było tak to na pewno by ktoś zrobił inaczej a nie tak pytał.
    Ulubiona zabawka dzieci.
  • Admin grupy GSM
    Sam tego nie zrobisz, jedyna opcja o ile zadziała to hard reset, poszukaj na ten temat może coś znajdziesz. Myślę jednak, że wizyta w serwisie będzie najlepszym rozwiązaniem.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Hard reset działał na moim samsungu na hasło telefonu, ale czyścił także wszystkie dane w nim zawarte. Zrobiłem tak kiedyś w celu sprawdzenia na samsungu po zgraniu danych na którym znałem hasło, ale byłem ciekaw i sprawdzałem wtedy większość kodów, gdyż miałem już nowy telefon;)
  • Poziom 8  
    chyba jednak pozostaje serwis przy wpisywaniu hard reset nic sie nie dzieje można tylko wpisać 8 cyfr przy hasło telefonu przy wpisywaniu wyświetla się na koniec nie prawidłowe znaki