Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

citroen Jumper 2003 - Czy ktos ma schemat elektryczny do Jumpera 2003?

ajenty 07 Feb 2013 23:13 7500 9
    ajenty
    Level 9  
    Witam. Szukam schematu elektrycznego do Citroen Jumper z 2003 roku, najlepiej w benzynie. Szukałem w innych tematach ale takowego nie ma.Wdzięczny będę za schemat :)
    fuelinyourblood
    Level 35  
    schemat czego?
    ajenty
    Level 9  
    Dokładnie schemat doprowadzen i odprowadzeń skrzynki bezpieczników znajdujących sie w kabinie z lewej dolnej strony kierownicy.
    gameness
    Level 15  
    Siema, rozumiem że nie chodzi po prostu o rozpiskę skrzynki bezpieczników? Czego innego nie znajdziesz raczej. Schemat odprowadzeń masz w schematach poszczególnych obwodów wpiętych w tą skrzynkę.
    Dużo tam nie ma. Który dokładnie obwód chcesz sprawdzić?
    ajenty
    Level 9  
    Rozpiska bezpieczników może by wystarczyła. Dokładnie chodzi że nie wiem pod co sie podpinają dwa przewody od webasto( czerwony przewód od przekaznika webasta łączy sie z brązowym a ten wchodzi do skrzynki bezpieczników o złaczu nr 20, drugi czarny przewód od webasta łaczy sie z bialym a ten chowa sie w wiązce przewodów) Chcę zlikwidować Webasto no , ale nie wiem jak połaczyc te przewody które pozostaną po odłaczeniu przewodów "webasto'wskich, tzn czy połączenie ich( a są to przewody różnych kolorów biały i brązowy ) nie bedzie skutkowało jakims zwarciem. Dlatego potrzebowałem schemat chcąc to samemu rozwikłać. Jesli okazuje sie ze nie ma takich schematów, prosze zatem o rade czy- po odłączeniu webasta mozna połączyc te dwa róznokolorowe przewody bez szkody dla układu elektrycznego i urządzen, i od czego jest to wejscie nr 20?
    ajenty
    Level 9  
    gameness dzieki za schematy:) bede próbował dojsć po nich pod co jest podłączone wejscie nr 20- bo to moja zagwostka. Jeszcze przesle zdjęcie tak zeby to mozna było zobaczyc. Jak dla mnie to kiedy ktos się podpiął przewodami webasta w ten przewód który wchodzi do wejscia 20... tylko dlaczego jedna częsć jest brązowa a druga biała?
    T5 jest to ogrzewanie postojowe Webasto Thermo Top C
  • Helpful post
    T5
    Admin of Cars group
    Jak to rozłączysz przestanie działać dmuchawa w środku. Prawdopodobnie ktoś "wymienił" końcówkę która wchodzi w pin 20. Połączenie = chodząca dmuchawa w środku. Na pinie 20 idzie zasilanie po bezpieczniku na dmuchawę w środku.
    ajenty
    Level 9  
    Dziękuję T5:)
    Wypiąłem webasto. wszystko połączałem tak jak było i nie ma żadnych zwarć:) uff