Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie

07 Lut 2013 23:44 4605 3
 • Poziom 11  
  Witam
  Zgłaszam się do kolegów z gorącą prośbą o pomoc przy w/w centrali. Od razu zaznaczam że alarmami zajmuje się trzeci raż w życiu (jedynie dla znajomych) więc i moja wiedza nie jest jakoś szczególnie rozległa.
  Ale do rzeczy. Zakupiłem dla siebie tą centralę, 5 czujek bezprzewodowych mpd-300, klawiaturę mkp-300 oraz pilota. Po zapoznaniu się z instrukcją prawie udało się osiągnąć zaplanowany cel. Prawie ponieważ nie mogę zmusić jej aby oprócz sms w przypadku wykrycia ruchu wykonywała również połączenie (w nocy sms może nie obudzić...) Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie Satel Micra - Brak powiadomienia poprzez dzwonienie .
  W googlach udało mi się znależć jedynie informację że taka opcja podobno jest. W Ropamach (z którymi miałem styczność wcześniej sytuacja była prosta...)
  Załączam zrzuty z ustawień, może ktoś mi coś doradzi :)
  Będę naprawdę wdzięczny za pomoc :)
  Pozdrawiam
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • OptexOptex
 • Pomocny post
  Poziom 37  
  Witam,

  Jedyną niezgodność w ustawieniach jaką znalazłem jest to, że numery telefonów powinny być z prefiksem +48, a nie samo 48 (tak masz wprowadzone centrum sms). Jeśli to nie pomoże, być może problem leży w samej karcie SIM - może jest to prepaid z zerowym kontem, a wykupionym pakietem sms. Wtedy nie będzie można zadzwonić z takiej karty, a jedynie wysłać sms.

  Pozdrawiam.
 • OptexOptex
 • Poziom 19  
  Założyłem pare setek tych micr. W żadnej wersji oprogramowania opisany przez ciebie problem nie występował, myślę, że to problem w konfiguracji.
 • Poziom 11  
  Witam
  Byłem pewien że to wina konfiguracji dlatego wrzuciłem skany aby moje wypociny ocenili bardziej doświadczeni koledzy :)
  Sprawa "plusa" przed numerami telefonów załatwiła sprawę:) Wszystko śmiga jak należy :)
  Poleciało "pomógł" :)
  Dzięki wielkie i pozdrawiam :)