Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lista kanałów Samsung UE46 ES6800

08 Lut 2013 00:15 5862 9
  • Poziom 10  
    Witam a jaki pakiet programowy? i jeszcze jedno zapytam czy przełączanie programów z modułem CAM CI+ Cyfrowego Polsatu działa tak wolni i podczas zmiany programu wyświetla na moment komunikat (program zakodowany) macie to samo?
  • Poziom 2  
    ja też mam te spowolnienie przy przełanczaniu
  • Poziom 2  
    Lista kanalow jest na pakiet Familijny max HD ,
    u mnie tez jest to spowolnienie i czasami na niektorych kanalach pojawia sie ten napis program zakodowany
  • Poziom 2  
    zaimportowałem twoją listę i nie chodzi na 8 TVN HD, u ciebie też tak jest
  • Poziom 10  
    Jeszcze jedno pytanko do posiadaczy Samsunga es6800 czy na liście ulubione jest jakiś myk aby nadawać programom odpowiedni numer do pozycji. Ja robiłem tak że układałem programy na liście głównej i potem na ulubione. Dopiero wtedy zapisuje w kolejności takiej jak programy.
  • Poziom 2  
    Nie u mnie tak nie jest z reszta kanal 8 TVN HD to najczesciej ogladany kanal u mnie :)
  • Poziom 10  
    Znalazłem rozwiązanie na forach dla powolnej zmiany programów, wystarczy wyłączyć w module CI kontrole rodzicielską i jest lepiej. Kontrola jest włączona domyślnie
  • Poziom 1  
    Cześć :)

Może nie ten temat, ale widzę, że tutaj ktoś coś może mi na moje pytanie odpowie ;)

Czy moduł CAM CI+ dostępny w Cyfrowym Polsacie działa razem z TV Samsunga? Mam tv serii es8000 i szukam oferty TV a tylko w Cyfrowym Polsacie znalazłem moduł CAM CI+.
  • Poziom 2  
    bedzie dzialac z CP ...