Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B3 1.8 PF sedan - Pompa paliwowa sama sie włącza

Kozubek 08 Lut 2013 01:14 3207 5
  • #1 08 Lut 2013 01:14
    Kozubek
    Poziom 6  

Problem polega na tym ze niedawno cos mi rozładowało akumulator i wiem juz co to jest.Jak zgaszę samochód,zgaszę zapłon i nawet zabiorę kluczyki to po jakiś mniej więcej 10 minutach włącza sie sama pompa paliwowa i będzie chodzić do tej pory az prądu zabraknie a gdy tylko włączę zapłon i zgaszę to sie wyłącza i za parę minut dzieje sie to samo.wyciągnąłem pompę wyczyściłem styki sprawdziłem kostkę, stacyjkę bo może nie łączyć i niby wszystko jest dobrze a nie jest juz nie wiem co robić.Narazi Zrobiłem sobie wyłącznik prądu żeby sie nie bawić w ściąganie klemy przy każdym pozostawieniu samochodu wiec jak gdzieś wychodzę to wyłączam prąd ale tak nie może być

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    [Z]

0 5
  • #2 08 Lut 2013 01:22
    zeimp
    Moderator na urlopie...

Sprawdź przekaźnik pompy paliwa i jego sterowanie (85).

0
  • #3 08 Lut 2013 02:08
    Kozubek
    Poziom 6  

Tego nie sprawdziłem,rano zobaczę i dam odpowiedz na forum

0
  • Pomocny post
    #5 08 Lut 2013 11:39
    1078231
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 11 Lut 2013 22:45
    Kozubek
    Poziom 6  

bezpieczniki sprawdzalem nawet 19nastke wymieniłem i dalej jest to samo nie zawsze sie to dzieje.w ogole w moim pasku jest problem z elektryką połowe to sam ogarnełem

0