Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon stacjonarny z głośnym dzwonkiem

08 Lut 2013 12:03 2634 3
  • Poziom 2  
    Szukam porady jaki kupić telefon stacjonarny bezprzewodowy by miał głośny dzwonek bo mamusia niedosłyszy.
  • Poziom 25  
    W chwili obecnej wszystkie telefony bezprzewodowe mają w zasadzie głośny dzwonek. Ja kupiłem awaryjnie w Biedronce Philipsa z sekretarką i możliwością używania zwykłych akumulatorków AAA (są w zestawie) za 69pln (cena rynkowa ok 150pln), dzwonek ma głośny, klawisze duże, do tego dokupiłem w Netto dwie baterie Ni-MH Varta o pojemności 850mAh i telefon trzyma bezproblemowo tydzień czasu przy rozmowach krótkich i ok 5 dni przy dłuższych.
  • Poziom 32  
    Z tym niedosłyszeniem to trochę inny temat. Osoby niedosłyszące nie słyszą (lub słabo) wyższych częstotliwości. Obecne telefony owszem dzwonią głośno, ale piskliwie. Taka osoba wiele nie słyszy. Wiem to z doświadczenia. Miałem dwa telefony stacjonarne - jeden stary, drugi nowy. Nowy miał w dźwięku dzwonka więcej niskich tonów. Osoba niedosłysząca słyszała go dobrze, natomiast drugi telefon który dzwonił piskliwie choć równie głośno był niesłyszany. Więc jest problem z zakupem telefonu dla takiej osoby, bo często zwykłego dzwonka nie można przetestować w sklepie. Teraz do dzwonienia zazwyczaj dają piezo bo głośnik drogi, więc to piszczy a nie dzwoni.
  • Poziom 9  
    A czy w telefonie stacjonarnym można wymienić dzwonek na jakieś glosniejsze urządzenie ?