Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot 206 1.4hdi - blad po102

08 Feb 2013 20:55 8157 17
  • Level 9  
    Witam.
    Mam mały problem - wyskakuje mi błąd p0102. Wymieniłem przepływkę na oryginalną Siemens i dalej mi wywala ten błąd. Sprawdziłem szczelność, jedyny problem że więcej pali. Może mi ktoś pomóc? Gdzie mam szukać niesprawności? Z góry dziękuję.
  • Level 35  
    Opis błędu mówi ; obwód przepływomierza za wysoka wartość sygnału wejściowego . Obawiam sie, że powinieneś zrobić najpierw logi.
  • Level 9  
    mozesz mi to opisac zrozumialym jezykiem dla mnie
  • Level 35  
    Najlepiej użyć do tego PP2000. Podłączyć do auta i posprawdzać wartości zadane z wartościami rzeczywistymi przede wszystkim przepływomierza i doładowania w skrócie mówi sie logi
  • Level 39  
    misiek-888 wrote:
    za wysoka wartość sygnału wejściowego
    Raczej za niska.
  • Level 9  
    to mam szukac przyczyny w turbinie czy ecu mam tylko cdif i dlatego ciezko mi zdjagnozowac
  • Level 35  
    Pisząc post oparłem sie na literaturze nie na necie . Widac błąd w wydawnictwie. Przepraszam .
  • Level 9  
    Jedynie co mnie w tym nurtuje, że wiecej pali.
  • Level 39  
    kangur671 wrote:
    jedynie co mnie w tym nurtuje ze wiecej pali
    Co w tym dziwnego?
    Jeżeli odczyt powietrza jest nieprawidłowy to jak spalanie może być w normie.
  • Level 9  
    A przyczynę tego to mam w czym szukać?
  • Level 39  
    "Mechanik" a taki masz podpis pod nickiem powinien wiedzieć. Informacji dostałeś wystarczająco dużo.
  • Level 9  
    nie jestem mechanikiem tylko jak zakladalem konto to jakos sie tak wpisalo i jak bys mogl to mnie naprowadz z gory dziekuje W trybie natychmiastowym proszę oprawić wszystkie swoje posty, doprowadzając je do stanu zgodnego z zasadami pisowni, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty. [r]
  • User removed account  
  • Level 39  
    kangur671 wrote:
    nie jestem mechanikiem tylko jak zakladalem konto to jakos sie tak wpisalo
    Dlaczego ci się nie wpisało szewc?
    georgesgr wrote:
    Zaloze sie, ze odczyt jest dobry. To przeplyw swierzego powietrza jest zbyt maly.
    Masz rację.
  • Level 9  
    witam po podpieciu pod pp2000 wartosc na przeplywce powinna byc 220 a jest 320 to z tego wynika ze albo jest komputer walniety albo ktorys przewod masuje czy dobrze mysle
  • Level 35  
    Egr nie jest czsem zaślepiony???
  • Level 9  
    dzisiaj sprawdze egr ale na pp2000 pokazywalo ze egr jest w porzadku