Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Multimetr FlukeMultimetr Fluke
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki dla SCALERO P. oraz nie działające porty usb(chyba)

08 Lut 2013 22:51 1170 6
  • Poziom 2  
    Witam, mam dwa problemy dotyczące komputera (SCALERO P) fujitsu siemens. Zrobiłem niedawno format, płytka ze sterownikami nie działa. Próbowałem już dosłownie wszystkiego, ściągać po kolei wszystko lecz sterownika od dźwięku nie mogę zainstalować, bo potrzebuje połączenia z internetem itp. jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o podanie wszystkich sterowników wraz z linkiem do pobrania ich.

Moim drugim problemem jest nie działająca myszka. a mianowicie : gdy podłączam kabel od internetu aby ze strony producenta ściągnąc sterowniki to automatycznie myszka nie działa, to samo gdy podłącze pendrive. nie mam zielonego pojęcia jak to naprawić z internetu dowiedziałem się że musze cos tam zaktualizować poprzez internet, a jest to nie możliwe.

Proszę o Pomoc, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

P.S. ze strony producenta (fujitsu siemens) nie mogę pobrać danego sterownika na np laptopa ponieważ jest to jakoś zablokowane na stronie, i tylko dany model może pobrać sterownik który odpowiada ;(
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
  • Poziom 2  
    Dobrze, ale jak mam cokolwiek robić na stronie www skoro jeśli podłączam kabel od internetu to automatycznie myszka przestaje działać?

proszę o pomoc. dziękuje
  • Poziom 2  
    jak mam sprawdzić to napięcie?
  • Poziom 1