Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

UPC telwizor oraz telewizja na komputerze PC

08 Lut 2013 23:34 1719 2
  • Poziom 1  
    Witajcie!
    Posiadam usługę UPC kończy się umowa będą chcieli mi dać dekoder(telewizja cyfrowa).
    Aktualnie posiadam kabel z korytarza na przedpokoju. Z przedpokoju z puszki wychodzą dwa kable. Kabel (A) jest pociągnięty do dużego pokoju do telewizora(w tym pokoju chciałbym dekoder). Do pokoju (B) są pociągnięte dwa kable jeden jest do modemu aby działał telefon stacjonarny oraz internet a drugi do komputera tam mam zamontowaną kartę telewizyjną i odbieram telewizję w komputerze.
    Co mam zrobić, żeby nie płacić za multiroom? Chcę odbierać kanały rożne jednocześnie w obu pokojach. Jeśli będę mieć dekoder do pokoju (A) to będę mógł do pokoju (B) korzystać z karty telewizyjnej analogowo z telewizji i do kiedy? Czy muszę zakupić jakiś dodatkowy sprzęt do pokoju(B) abym mógł korzystać z telewizji na komputerze i jaki to sprzęt by miał być. Proszę o pomoc. Ponieważ nie wiem co zrobić.
  • Moderator
    W chwili obecnej UPC nie planuje wyłączenia analogowej TVK.
  • Poziom 43  
    Nawet jeśli przejdziesz na telewizję cyfrową, to wiedz, że nadal będziesz miał dostęp do analogu, który możesz rozdzielać.

Cyfrowej tak nie podzielisz, tylko multiroom wchodzi w grę.