Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes 211 2003r. - klimatyzacja wciąż chłodzi, brak ciepłego powietrza

bohun2006 09 Lut 2013 09:03 2190 0
    bohun2006
    Poziom 15  
    Odświeżam dla potomnych, temat został usunięty przez moderatora, nie wiem czemu.
    Jednak znalazłem uszkodzenie i może się komuś to przyda.

Cytat:
    W Mercedesie nie da się włączyć ciepłego nadmuchu, na sterowniku ustawiam temp. na maksa, a dmucha zimne.
    Pokazało dwa błędy 9622 i 9630 - nie mam pojęcia, co one znaczą.
    Zawór pod wycieraczkami ma napięcie, płyn do nagrzewnicy dochodzi... i tu jestem pogrzebany, za dużo jak na mnie, może ktoś z kolegów miał podobne problemy?
    Czujniki temperatury działają, płetwy od sterowaniem powietrza chyba też, bo napięcie na nich mam, ale nie da się wyłączyć sprężarki od klimy i marznę trochę.
    Jak ktoś ma pomysł, to proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam wszystkich.

Rozwiązanie problemu to uszkodzenie mechanizmu regulacji przepływu płynu w zaworze czworodrożnym, znajdującym się pod mechanizmem wycieraczek, doprowadzającym płyn do nagrzewnicy.

Prośba do moderatora, zanim mnie usuniesz pomyśl, że komuś to może zaoszczędzić kupę nie potrzebnych wydatków.

Pozdrawiam Wojtek.

Moderowany przez tzok:

Brak "ogonków" jeszcze mógłbym zrozumieć, ale braku dużych liter i błędów ortograficznych nie usprawiedliwisz tym, że jesteś w Norwegii.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.