Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki odkurzacz z filtrem wodnym i hepa do 500zł?

kox98 09 Feb 2013 14:00 5085 1
 • #1
  kox98
  Level 9  
  Witam. Mam pytanie dotyczące odkurzaczy z filtrem wodnym i hepa.
  Chciałbym kupić dobry odkurzacz, który nie będzie się psuł co tydzień i jednocześnie będzie dobrze się sprawował w domu.
  jaki najlepszy odkurzacz byłby najlepszy w cenie do 500zł?
  Proszę o model, króciutką opinię i ew. link do specyfikacji
 • #2
  staś pytalski
  Level 39  
  Jak Ci się uda w tej cenie kupisz Zelmera Aquos 829. Model ten występuje w 3 wersjach wyposażenia (SK - podstawa, moc 1500W/ SP - wersja do parkietów - dedykowana szczotka do parkietu z włosa miękkiego, moc 1600W / ST - to samo co w wersji SP plus szczotka turbo do dywanów i wykładzin) . W cenie do 500zł o ile kupujesz w stacjonarnym sklepie, kupisz model najprostszy o oznaczeniu SK. Z uwagi na filtr wodny moc 1500W to szału nie robi, ale dopłacać za regulację mocy (i wzrost mocy do 1600W) i szczotki w wersji SP czy ST, to mała przesada (na stronie zelmera cena podstawowego sk to 459zł, a cena najlepiej wyposażonego st 629zł). Szczotki można dokupić zależenie co leży na Twojej podłodze. Zelmer na ten model od siebie daje 4 lata gwarancji.
  Z ciekawostek, oprócz odkurzania z filtrem wodnym, odkurzacz ten zbiera wodę, śnieg, błoto, a także można nim odkurzać klasycznie do worka, korzystając z przystawki, dołączonej przez producenta.
  Z cennych uwag, pamiętaj, że po każdym odkurzaniu z filtrem wodnym należy wszystko dokładnie przepłukać i wyczyścić.

  Opis modelu