Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xbox slim - Błąd 0033-czerwona dioda

09 Lut 2013 18:41 3165 6
  • Poziom 16  
    Witam
    Konsola wyjęta z pudełka po kilku miesiącach i czerwona dioda , kod 0033. Postawiłem kulki na chipsecie Hana, niestety rezultat pozostał. Co dziwniejsze po odłączeniu kabla wideo nie pojawia się błąd. Czy ktoś spotkał się z w/w problemem i naprawił go? Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    mało danych na temat tego błedu ale ja bym jeszcze zrebalował cgpu, a kable i gniazda dokładnie sprawdzone czy zwarć nie robią że bez kabla nie ma roda?
  • Poziom 16  
    Kable ok ,używam hdmi czy też zwykłego scart. Hmm reball sprawdzę może i to . No właśnie że nie ma żadnych danych na temat tego błędu, coś tam o sensorze temperatury ale nijak sie to ma tutaj.
  • Poziom 13  
    z tym sensorem to do starego modelu piszą, w slimie te błedy inne trochę są. Z tych konsol co robiłem to różne błędy miały 0030, 0101 i jeszcze inne niespotykane w fatach i z reguły pomagał reball cgpu
  • Poziom 16  
    Dobiorę się może jutro do procka....No i się dobrałem ale niestety to nie to. Pozostał jedynie south bridge. Ale ewidentnie jest to usterka innego elementu może któraś z przetwornic lub mosfet, ale bez jakiegokolwiek schematu to igła w stogu siana niestety.
  • Poziom 12  
    Ja miałem ostatnio parę Xboxow Slim z różnymi usterkami. W 80% był SouthBridge do reballingu lub wymiany.
  • Poziom 16  
    No jemu muszę się przyjrzeć w następnej kolejności, bardzo mało czasu ostatnio mam więc wszystko przekładam na jutro.