Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

clio 2 ph2 1,2 - wskaźnik paliwa

rafik39 09 Lut 2013 22:14 1782 5
  • #1 09 Lut 2013 22:14
    rafik39
    Poziom 14  

Witam, takie mam pytanie, A więc: dzisiaj w swoim Clio wymieniłem licznik z modelu ph3 z cyfrowym wyświetlaczem paliwa i wody, pięknie wygląda ale... czy to jest normalne w tej wersji licznika,że jak zapala się rezerwa to pali się kontrolka rezerwy i migają wszystkie <<baryłki >>na wskazniku? pojechałem nalałem 15 litrów, dalej pali się rezerwa i miga wskażnik zamiast pokazywać jaki jest stan paliwa

• #2 09 Lut 2013 22:23
    1078231
    Usunięty  
  • #3 09 Lut 2013 22:32
    rafik39
    Poziom 14  

a jak to zrobić? jeśli mogę wiedzieć, nie mieszkam w PL,jak to duży problem to wracam do analogowych zegarów, szkoa by było

Dodano po 13 [sekundy]:

a jak to zrobić? jeśli mogę wiedzieć, nie mieszkam w PL,jak to duży problem to wracam do analogowych zegarów, szkda by było

• #4 10 Lut 2013 14:29
    genek1000
    Poziom 27  

Czy posiadasz tablicę wskaźników w wersji z komputerem pokładowym :?: Czy twój samochód posiadał wcześniej komputer pokładowy :?:

Jeśli tak to spróbuj zrobić reset błędów tablicy . Na wyłączonym zapłonie , wciśnij przycisk komputera i trzymając go włącz zapłon. Naciśnij kilka razy przycisk komputera , jeśli na wyświetlaczu pojawia się jakieś literki to naciśnij przycisk resetowania przebiegu dziennego. Możesz spróbować wykonać ta operację na pełnym zbiorniku.

Jeśli to zawiedzie to tylko konfiguracja CLIP, lub uszkodzony licznik.

• #5 10 Lut 2013 21:21
    rafik39
    Poziom 14  

Moje clio nie ma i nie miało komputera, robiłem reset licznika kilka razy nic nie pomogło, CLIP-a u mnie w IE nie używają tylko jakieś uniwersalne G... oprócz serwisu, ja mam program MAXI-TEST w full wersji, podłączałem , nic nie daje, a mam różne opcje, więc chyba nic z tego nie będzie trzeba powrócić do orginału, szkoda bo ładne :cry:

Dodano po 5 [godziny] 57 [minuty]:

Halogeny są podłączone do przewodów z kostkami które idą pod zderzakiem, orginalne raczej w plastikowej osłonie do 2 halogenów i dalej ta wiązka gdzieś idzie

Dodano po 1 [minuty]:

to z halogenami to pomyłka,przepraszam

• #6 11 Lut 2013 11:12
    rafik39
    Poziom 14  

Powróciłem do orginalnego licznika, ale dziękuję za pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME