Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AUDI 90 Stukanie w silniku

Adrian Rozborski 15 Feb 2005 14:03 1505 6
    Adrian Rozborski
    Level 13  
    Witam
    Mam mały problem. Czasem, gdy gwałtownie ruszę albo przysieszę to gdy puszczę na luz dziwnie głośno stuka w silniku. Przestaje natomiast, gdy docisnę gaz na luzie do 5 albo 6 tyś obrotów. Czasem dzwoni trochę dłużej i w czasie jazdy samo ustaje. Czy jest możliwość, że do wymiany są już samoregulatory? Jeżeli tak to ile kosztuje taka wymiana? Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    Stanisław Chwalisz
    Level 34  
    Jeżeli to silnik 2,2l popychaczy jest 10 jeden od 23,-do 32,- zł. plus wymiana,ca 100,-zł.
  • Helpful post
    kreberg
    Level 11  
    Może cos jest nie dokreconego w silniku ma jakis luz z czescia współpracujaca. mialem taki przypadek ze cos rytmicznie stukalo w silniku a przy zwiekszeniu obrotow stukanie ustawalo byla to chyba pompa wodna oile pamietam. po dokladnym przykreceniu stukanie ustalo.radze dobrze spojzec czy wszystko jest wlasciwie przykrecone!!
    manta
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Na jakim oleju jeździsz?
    szekspir
    Level 11  
    Jeżeli hałas dochodzi z bloku silnika to prawdopodobną przyczyną tych stuków mogą być nadmiernie zużyte swożnie tłokowe.
    maly1
    Level 11  
    Ja mialem takie cos gdy jezdzilem na mineralnym (na szczescie krotko) i po wymianie na syntetyk ustalo (stuknie tylko czasami). Podobniez nie wolno zmieniac oleju z gorszego na lepszy ale jak narazie wszystko jest ok.
    Adrian Rozborski
    Level 13  
    Dzeki wszystkim za wypowiedzi. Też mi się wydaje, że to mogą być popychacze bo na normalnych obrotach silnik pracuje bez zarzutów.Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi.
    Pozdrawiam