Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz stereo + kolumny do 3500zł ~27m2

Sorriso91 10 Lut 2013 12:49 852 0
    Sorriso91
    Poziom 1  
    Witam !

W związku, że jest to mój pierwszy post na początku chciałem wszystkich serdecznie przywitać !

Po awarii mojego amplitunera Technics przyszła pora na kupno nowego zestawu, który spełni moje wymagania. Muzyka jakiej słucham to : downtempo, ambient, drum and bass, minimal, house, ale także reggae i jazz.
    Na co dzień muzyki nie słucham bardzo głośno, ale lubię po ciężkim dniu (ku niezadowoleniu sąsiadów) odreagować z mocniejszą muzyką.
    Nie ma sprzętu do wszystkiego tak więc najbardziej zależy mi na szczegółach i aby poszczególne dźwięki brzmiały jak artysta sobie to wymyślił oraz mocniejszym ale nie przesadnie mocnym bassem.

Pokój w jaki będzie stał sprzęt to 27m2

Byłem zdecydowany na nowy sprzęt mianowicie Denon PMA-720AE oraz DCD-720AE. Mogę kupic taki zestaw za 2700 zł. Jednak im więcej zacząłem czytać tym bardziej zdecydowany jestem na sprzet z drugiej ręki np Denona Pma 1060. Bardzo prosił bym forumowiczów o dobór zestawu do moich potrzeb kwota jaką mogę przeznaczyć to maksymalnie 3500 zł. Chciałbym aby w tej kwocie znalazł sie wzmacniacz, odtwarzacz, kolumny i może gramofon o którym zawsze marzyłem.