Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32d550- nagrywanie programów telewizyjnych

10 Lut 2013 15:16 2403 4
  • Poziom 7  
    Hej . Posiadam TV Samsung UE 32D550, do niego mam podłączoną antenę (TV Analogowa UPC).
    Czy jest możliwość nagrywania sygnału z telewizji na dysk zewnętrzny USB? Ewentualnie jakie urządzenie musiałbym dokupić?
    Dawniej posiadałem stary magnetowid VHS, na nim nastawiałem sobie nagrywanie i tam mogłem obejrzeć jakiś film, np. gdy zaspałem albo oglądałem kanał pierwszy a w tym czasie nagrywał się kanał dwa.
  • Poziom 23  
    Poczytaj TEN temat o odblokowaniu nagrywania.
  • Poziom 7  
    Słyszałem o tym sposobie, tylko jest on ryzykowny, może wyjść coś nie tak, i tracę gwarancję, także cena wysoka... Chodziło mi raczej tutaj o kupno jakiegoś czytnika DVD, opcjonalnie dekodera telewizyjnego z funkcją nagrywania. Co w tej kwestii sugerujecie??
  • Poziom 23  
    Popytaj w UPC czy mają dostępne tunery z możliwością nagrywania.
  • Poziom 7  
    Oczywiście że mają. Posiadam już takie urządzenie przy jednym TV. Cena dzierżawy drugiego to 30zł (Pakiet Multiroom), cena jest troszkę za wysoka jak za wypożyczenie -daje to 360zł w skali roku. Dlatego jestem zainteresowany kupnem czegoś na własną rękę i zwracam się do was użytkowników- którzy są bardziej zaawansowani w tym temacie o doradzenie.