Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat elektryczny JVC GZ-MS215SE

10 Lut 2013 20:25 2364 5
  • Poziom 7  
    Jak wyżej. Poszukuje schematu który pozwoli ma na próbę naprawy tej kamery. Zepsuł mi się wyświetlacz a mianowicie po włączeniu pojawia się biały obraz i nic więcej. Chciałem sam naprawić ale wolałbym mieć najpierw schemat elektryczny. Ktoś wie gdzie można taki dostać?

A może w ogóle istnieje jakaś strona ze schematami sprzętu?
    Jeśli ktoś potrafi mi pomóc to będę wdzięczny :-)

Dodano po 3 [godziny] 5 [minuty]:

Dobra a teraz zmiana pytania :D rozebrałem kamerę i zobaczyłem że przerwana została jedna taśma. I oto pytanie: Gdzie można takową dostać?

Schemat elektryczny JVC GZ-MS215SE

Oczywiście pytanie o stronę ze schematami sprzętów nadal pytam jeśli ktoś takową zna :-)
  • Poziom 34  
    Witam.
    Ostro zaczynasz ( >100zł), bo wiemy, że taśma sama się nie rozerwała.
    Taśmę kupisz np. tu: http://north.pl/karta/qal1245-001-fpcwire-assy-jvc,710-UZ-0420.html
    o schemacie nie wiem.

Gdybyś potrzebował rysunek złożeniowy (i wykaz części) dla tej kamery, to mam.
    Jest tam m/i jak ma być ułożona ta taśma. Na siłę nie wstawiam bo dość duży plik >1MB (pdf).
  • Poziom 7  
    Ja ... tego się nie spodziewałem ... :|
    107 ZŁ ZA TAŚMĘ !!
    Ale dzięki za pomoc ...
    Może coś wykombinuję ...
  • Poziom 10  
    Witam!
    Jeśli jeszcze nie zamówiłeś tego flexa do lcd ,to jest frma z Lublina z ceną 50zł.
    Łączenie tej taśmy czy zamiana na luźne przewody nie wyjdzie , ponieważ jest za mało miejsca w prześwitach.
    Ja taką zamówiłem jak przyjdzie dam znać, czy rzeczywiście nowa i jakiej jakości...
  • Poziom 7  
    i jak tam ta taśma?
    Jak działa to dał byś namiary??
  • Poziom 18  
    Witam
    Jak ta taśma za 50zł sprawdziła sie i jest dobrej jakości też poszukuje takiej jak coś proszę o namiary gdzie można kupić.