Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres Delonghi Magnifica- otwierają się drzwi

11 Lut 2013 10:56 3732 6
 • Poziom 2  
  Mam problem z samoistnie otwierającymi się drzwiczkami ekspresu. Poczatkowo otwierały sie samoistnie rzadko, tylko czasami przy załączaniu. Ostatnio otwierają się każdorazowo przy załaczaniu, a nawet czasami przy robieniu kawy. Czy można to jakoś naprawić, czy muszę dzwonić do serwisu?
 • Poziom 30  
  Wszystko można naprawić. Ekspres jest jeszcze na gwarancji?
 • Poziom 21  
  Zbyt duży luz między prowadnicami obejmy zaparzacza a aślizgaczami na tylnej ściance.Weź przytrzymaj dwoma palcami zaparzacz i poruszaj od siebie i do siebie.
  Jle kaw zrobił ekspres ,zczytaj w trybie serwisowym.
 • Poziom 2  
  Dzieki. Podziałało! Mam nadzieję, że na dłużej. Ekspres jest na gwarancji. Nie wiem ile kaw zrobil. Średnie 2-3 dzienne, a ma prawie 2 lata
 • Poziom 21  
  prawda jest taka,ze jak nie wykasujesz tego luzu to będzie się działo tak samo.Sprawdź czy dokręcobe są 3 śruby,2 w siodle zaparzacza klucz imbusowy 3
  oraz jeden wkręt schowany poniżej w walcu plastykowym o który zahacza zaparzacz.
  Samo poruszanie zaparzaczem nic nie da .Jak jest na gwarancji to lepiej im dać do zrobienia bo będzie coraz gorzej a sam pewnie tego nie zrobisz.
 • Poziom 1  
  Witam serdecznie, odkopuję temat :)
  Miałem ten sam problem z otwierającymi się drzwiczkami i specjalnie zarejestrowałem się na tym forum, bo może znalezione przeze mnie rozwiązanie zaoszczędzi komuś czasu.
  U mnie żadnych luzów w "zatrzasku" zaparzacza nie było. Były za to resztki kawy. Po odkręceniu dwóch śrub imbusowych i wyjęciu dziada, dokładnie go wyczyściłem drobin kawy - i po ponownym zamontowaniu problem zniknął. Trzeba przy tym uważać na przykręcony na zwykłej śrubce krzyżakowej mechanizm ze sprężynką - lepiej tej sprężynki nie zgubić :).
 • Poziom 2  
  Witam. Temat dawno przetwarzany, ale może ktoś jeszcze ma ten problem. Przedstawione rozwiązania są w moim przypadku nieskuteczne. Ani doręczenie mechanizmu, ani wyczyszczenie go.